Domov Prestupy Cristiano Ronaldo bude hráčom Al-Nassr od 1. januára

Cristiano Ronaldo bude hráčom Al-Nassr od 1. januára

Zmluva, ktorá spája portugalského futbalistu so saudským tímom, bude trvať dva a pol sezóny, ako bolo oznámené už minulý týždeň.

Autor: Marek Varga
5 komentárov

Cristiano Ronaldo bude hrať za Al-Nassr od 1. januára. Útočník ukončil vzťah s Manchestrom United dva dni pred začiatkom účasti na MS v Katare, pričom mohol rokovať s akýmkoľvek tímom, pričom najväčší záujem prejavil od začiatku práve Al-Nassr.

Kontrakt je okrem vysokého platu doplnený ekonomickými stimulmi prostredníctvom reklamy, vďaka čomu sa Portugalec stane najlepšie plateným športovcom na svete. Celkový počet spojení CR7 s Al-Nassr sa bude blížiť k 200 miliónom eur za sezónu.

Messi, Neymar sú tvárami PSG, ale ich 75 a 70 miliónov, ktoré za sezónu zarobia, je ďaleko od toho, čo dostane Cristiano Ronaldo v Saudskej Arábii.

Dokonca aj pri preskúmaní zoznamu najlepšie platených športovcov v Spojených štátoch sú zárobky ďaleko od toho, čo dostane CR7.

Cristiano Ronaldo pôjde do tímu, ktorý sa bude snažiť obnoviť stratenú dominanciu vo svojej súťaži, ktorá je ďaleko od najlepšej svetovej úrovne.

Krok späť, ktorý robí v športe, je evidentný. V Portugalsku je dokonca kritizovaný za svoj výkon počas majstrovstiev sveta, čo bolo pred mesiacmi niečo nemysliteľné.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
5 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

5
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x