Domov Prestupy Cristiano Ronaldo čakal na hovor, ktorý nikdy neprišiel

Cristiano Ronaldo čakal na hovor, ktorý nikdy neprišiel

Cristiano Ronaldo a Al-Nassr predvčerom potvrdili prestup Portugalčana. MARCA odhaľuje príbeh prestupu legendárneho útočníka.

Autor: Marek
0 komentár

30. decembra minulého roku podpísal Cristiano Ronaldo v Madride zmluvu s Al-Nassr. MARCA informuje, že prezident a kľúčoví predstavitelia saudskoarabského klubu odcestovali do španielskej metropoly, aby dokončili dohodu dosiahnutú počas majstrovstiev sveta.

Bolo to 40 dní napätia, vzostupov a pádov a rokovaní. Dlho sa zdalo, že je už všetko urovnané, no chýbala bodka nad i. Prebehlo stretnutie futbalistu s prezidentom saudskoarabského klubu.

Cristiano poprel existenciu dohody, ale už vtedy vedel, že bude hrať za Al-Nassr. Nechcel však spôsobiť ďalší zmätok. Rokovania napredovali a on sám si všetko uvedomoval.

Zlomovým bodom bol samozrejme rozhovor, ktorý znamenal rozlúčku s Manchestrom United. Cristiano sa potom dozvedel o ponuke Al-Nassr, keď si uvedomil, že už nebude hrať na najvyššej európskej úrovni.

Rokovania v jeho mene neviedol agent Jorge Mendes, ale Ricardo Regufe, blízky priateľ Cristiana. Mendes vôbec nebol zapojený do rokovaní s novým klubom najlepšieho strelca Realu Madrid a portugalskej reprezentácie.

Búrka spôsobená počas majstrovstiev sveta a vypadnutie na majstrovstvách sveta s Marokom spôsobili, že sa Cristiano dočasne presťahoval do Madridu.

Nemal žiadny klub a trénoval individuálne vo Valdebebas. Podľa denníka MARCA čakal na telefonát, ktorý nikdy neprišiel – z Realu Madrid.

Sem-tam sa šuškalo o návrate do klubu jeho života, no všetko boli len špekulácie. CR7 to dobre vedel. Medzitým Al Nassr pracoval na tom, aby sa zbavil niekoľkých hráčov a vytvoril rôzne dohody, ktoré umožnili prestup legendárneho Portugalčana. Toto všetko spravilo z Cristiana Ronalda najlepšie zarábajúceho hráča na svete.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x