Domov Mužstvo Courtois opustil národný tím

Courtois opustil národný tím

Belgický brankár je už na dovolenke a nebude musieť nastúpiť na najbližšie štyri zápasy svojho národného tímu.

Autor: Patrik98
1 komentár

Sezóna Thibauta Courtoisa sa skončila. Brankár Realu Madrid, jedna z hviezd posledných mesiacov, nenastúpi v najbližších štyroch zápasoch belgickej reprezentácie, ktorá sa stretne s Holandskom (3. júna), Poľskom (8. júna), Walesom (11. júna) resp. opäť Poľsko (14. júna).

Courtois už počas tréningového kempu absolvoval všetky potrebné testy a vyšetrenia a všetci sa zhodli, že je čas na oddych. Courtois už od januára hral s bolesťou adduktorov, ktorá hrozila, že sa zmení na pubalgiu.

Dlhší odpočinok počas tohto obdobia by mohol byť pre Real Madrid a Courtoisa v budúcej sezóne, keď sa budú konať majstrovstvá sveta, prínosom.

Courtois počas posledných pár hodín opustil národný tím a momentálne je na dovolenke, čo oficiálne potvrdila aj reprezentácia Belgicka.

Bola to dlhá a náročná sezóna, v ktorej Courtois viac ako splnil svoje očakávania. Čerešničkou na torte bolo finále Ligy majstrov, v ktorom odohral pamätný zápas, ktorý vyvrcholil niekoľkými rozhodujúcimi zákrokmi. Titul je z veľkej časti jeho zásluha. Teraz to bude môcť osláviť bez toho, aby musel hrať štyri zápasy po sebe.

Zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x