Domov Novinky Courtois nepotešil fanúšikov Chelsea

Courtois nepotešil fanúšikov Chelsea

Belgičan si vychutnal svojich bývalých priaznivcov, potom čo ho celý zápas vypískavali.

Autor: Michal
0 komentár

Real Madrid si výhrou 2:0 nad Chelsea na Stamford Bridge zaistil miesto v semifinále Ligy majstrov UEFA. Pre Los Blancos to bolo celkové víťazstvo 4:0. Zápas to ale pre nich nebol vôbec jednoduchý. V skutočnosti boli Blues v prvom polčase oveľa lepším tímom.

Samozrejme, ako to už u nich v tejto sezóne býva zvykom, chýbala im kvalita pred bránkou. Chýbala im buď finálna prihrávka, alebo zakončenie.

Ich najväčšia šanca v zápase sa zniesla na kopačky Marca Cucurellu. Bývalý hráč Barcelony však urobil chybu, keď si loptu spracúval kým vystrelil na bránu. Thibaut Courtois využil ten krátky čas a dobre presunul a predviedol brilantný zákrok.

Ak by Chelsea strelila tento gól, zápas by mohol vyzerať úplne inak. Courtois si zaslúži obrovské uznanie. Domáci priaznivci však z jeho gesta neboli nadšení.

Fanúšikovia Chelsea nebudú spokojní s konaním hviezdy Realu Madrid po zákroku po strele Cucurellu

Courtois sa otočil smerom k fanúšikom Chelsea a pobozkal odznak Realu Madrid krátko po tom, ako predviedol tento zákrok. Belgický brankár pred prestupom na Santiago Bernabeu hrával za Blues.

Okolnosti jeho odchodu z Chelsea boli kontroverzné, a preto ho ich fanúšikovia nemajú prinajmenšom v láske. Belgický brankár bol počas celého zápasu vypískaný. Nedá s mu vyčítať, že pred svojimi bývalými priaznivcami pobozkal znak Realu Madrid.

Samozrejme pozornosť Realu Madrid sa teraz obráti na semifinále Ligy majstrov. Sú aj vo finále Copa del Rey. Na druhej strane, pre Chelsea sa sezóna takmer skončila. Nemá o čo hrať, pokiaľ sa nakoniec nezasekne v boji o zostup, čo nie je nemožné.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x