Domov Zápasové spravodajstvo Čo sa stalo medzi Ancelottim a Rodrygom?

Čo sa stalo medzi Ancelottim a Rodrygom?

V druhom polčase zápasu proti Villarrealu došlo na lavičke kráľov k nezvyčajnej situácii. Carlo Ancelotti sa rozhodol udeliť verejné pokarhanie, ktoré bolo adresované Rodrygovi.

Autor: Marek
1 komentár

V 55. minúte včerajšieho zápasu proti Villarrealu sa Carlo Ancelotti rozhodol vziať veci do vlastných rúk a rozhodol sa pre dvojité striedanie – ihrisko opustili Rodrygo a Toni Kroos, ktorých nahradili Dani Ceballos a Marco Asensio.

Toto rozhodnutie sa brazílskemu útočníkovi zjavne nepáčilo, na čo taliansky tréner reagoval jedinečným verejným pokarhaním.

Keď si Rodrygo sadol na lavičku náhradníkov s vážnym výrazom v tvári, Ancelotti k nemu pristúpil a ukazujúc prstom nahor mu začal niečo vysvetľovať.

V tom momente Real Madrid stále prehrával 0:2 a zdalo sa, že je už jednou nohou mimo Copa del Rey. Tieto okolnosti mali nepochybne za následok, že celý tím a technický personál sa cítili čoraz viac podráždení a frustrovaní.

Samotný Rodrygo na pokarhanie od svojho trénera nijako nereagoval a zvyšok zápasu sledoval v tichosti. Nemožno poprieť, že zápas proti Villarrealu nebol pre Brazílčana, ktorý sa vrátil do základnej zostavy kráľovského tímu po tom, čo nastúpil vo finále španielskeho Superpohára proti Barcelone v úlohe náhradníka, úspešný.

Dvadsaťdvaročný hráč sa snažil byť aktívny, pravidelne sa vracal po loptu a pokúšal sa hrať jeden na jedného, ale tentoraz jeho úsilie vyšlo nazmar.

Ancelotti už po zápase hovoril s novinármi o tejto situácii a povedal, že mladému útočníkovi pripomenul, aby si po vystúpení vždy podal ruku s trénerom.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x