Domov Prestupové leto 2021 Čo plánuje Varane?

Čo plánuje Varane?

Autor: Marek Varga
5 komentárov 1476 videní

Zmluva Raphaëla Varana vyprší o rok. Stále nie je známe, aká bude budúcnosť francúzskeho stopéra.

„Či zostanem v Reale ešte jednu sezónu? Nie je ten správny čas hovoriť o mojej budúcnosti. Sústredím sa na národný tím. Všetko príde v pravý čas. Ak sa mám o niečom rozprávať, budem to robiť so správnymi ľuďmi, ale počas zápasov sa sústredím iba na ne,“ komentoval Francúz svoju situáciu pred dvoma týždňami.

Pred dvoma dňami MARCA oznámila, že Real Madrid chce predĺžiť kontrakt so stopérom, stopér však stále nereagoval na formálnu ponuku na obnovenie zmluvy, ktorej platnosť vyprší v roku 2022.

Na začiatku minulej sezóny podpísal Varane zmluvu s CAA Sports, ktorá sa zaoberá hlavne záujmami hráčov na Britských ostrovoch, čo samozrejme vyvolalo vlnu špekulácií.

V noci na Chiringuito Edu Aguirre, ktorý sa v programe zaoberá informáciami o Reale Madrid, uviedol, že Varane nechce opustiť Real Madrid, nie je však známe, na základe čoho to povedal.

Je Varaneovým zámerom ešte rok počkať a potom odíde zadarmo, čím si zabezpečí aj podpisový bonus? Ťažko povedať…

Josep Pedrerol, ktorý má vynikajúce vzťahy s najvyššími predstaviteľmi Realu Madrid povedal,  že klub je ochotný predať 28-ročného hráča.

Varane už má mať ponuky z Chelsea, Manchesteru United a Paríža Saint-Germain. Novinár zdôraznil, že klub čaká na konečné rozhodnutie obrancu, avšak klub by za neho chcel najmenej 60 miliónov eur.

Tieto prostriedky by boli využité na príchod nového stopéra, najčastejšie sa hovorí o Pau Torresovi a Julesovi Koundém.

Podľa hráčových vyjadrení bude jeho odpoveď na ponuku klubu a riešenie tejto telenovely známa pravdepodobne až po EURO.

zdroj: Chiringuito

Subscribe
Notify of
5 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

5
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x