Domov Novinky Chiringuito: Predstavenie Mbappého a Endricka o 12:00

Chiringuito: Predstavenie Mbappého a Endricka o 12:00

Príchod Francúza a Brazílčana do prvého tímu kráľov je už istý. Zostáva počkať na ich predstavenie vo farbách Realu Madrid.

Autor: Henriette Ősziová
0 komentár

Edu Aguirre v televíznej relácii Chiringuito oznámil, že prezentácie Kyliana Mbappého a Endricka naplánoval klub na 12:00.

Obe sa uskutočnia na štadióne Santiago Bernabéu. V prípade Francúza sa ceremónia uskutoční v utorok 16. júla a v prípade Brazílčana v piatok 26. júla.

V oboch prípadoch sa očakáva, že postup bude veľmi podobný. O 9.00 hod. sa hráči dostavia na lekársku prehliadku do nemocnice spolupracujúcej s klubom. Potom sa presunú na štadión, kde sa stretnú s predstaviteľmi klubu, podpíšu príslušné dokumenty, ktorými sa formalizuje ich vstup do klubu, absolvujú fotografovanie a prvýkrát si oblečú dres Realu Madrid a potom sa predstavia zhromaždeným fanúšikom a návštevníkom na Bernabéu.

V oboch prípadoch sa očakáva, že úspechy Francúzska na EURO a Brazílie na Copa América neovplyvnia termíny prezentácií hráčov.

Aguirre dodal, že klub sa vráti k veľkolepým prezentáciám na štadióne s fanúšikmi a v prípade Mbappého sa očakáva, že ceremoniál bude pripomínať tie, ktoré sa konali v roku 2009 pri prezentácii Cristiana Ronalda a Kaká.

Zdroj: Chiringuito

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x