Domov Novinky Ceballos prioritou

Ceballos prioritou

Výkony proti Villarrealu a Athletic ovplyvnili postavenie Daniho Ceballosa v kádri.

Autor: Marek
1 komentár

Carlo Ancelotti dokonca verí, že Španiel je nedotknuteľný. Klub bude čoskoro riešiť otázku zmluvy so stredopoliarom, keďže tá mu vyprší na konci aktuálnej sezóny.

Šéfovia Realu Madrid sa chystajú stretnúť s hráčmi, ktorých budúcnosť zostáva nejasná. Zatiaľ čo s Modričom, Kroosom, Benzemom a Nachom by sa nemalo stať nič neočakávané, situácia pre Ceballosa a Asensia je chúlostivejšia.

Záver sezóny bude pre nich kľúčový. Obaja si dali za cieľ zostať v hlavnom meste Španielska, ak klub naplní ich finančné očakávania. Danimu ide o viac. Keď sa ukáže, že sa do športového projektu skutočne hodí, podpíše zrejme najdôležitejší kontrakt v kariére. Počas neho vstúpi do veku plnej futbalovej zrelosti, s čím automaticky súvisí aj chuť odohrať viac minút a pocit uznania.

Posledné dva zápasy ukázali, že Ceballos je prioritou aj pre Real Madrid, pretože momentálne v tíme nie je nikto, kto by sa profilu Luku Modriča približoval. Funkcionári zatiaľ nevstúpili do rokovaní so žiadnym zo siedmich hráčov, ktorí majú zmluvu do konca sezóny, no otázka Daniho budúcnosti už bola s jeho zástupcami prediskutovaná. Od začiatku bolo dohodnuté, že čas na konkrétnosti príde po majstrovstvách sveta.

Chce zostať v Španielsku

V súčasnosti je veľa možností. Ak by Ceballos napokon opustil Real, najradšej by zostal v Španielsku. Už má za sebou dvojročné zahraničné skúsenosti. Za Arsenal odohral celkovo 77 zápasov.

Návrat do Betisu bol vždy jeho veľkým snom, pretože v Seville by bol bližšie k rodine a mal by možnosť opäť hrať za tím, s ktorým začínal. Prestup už bol blízko dokončenia, keď sa zdalo, že Carvalho opustí tím. Nakoniec však dohoda zlyhala.

„Dani hral veľmi dobre, ukázal osobnosť a na ihrisku bol fantastický. Je nedotknuteľný. Zatiaľ toho veľa neodohral, ​​ale v tejto fáze sezóny potrebujeme každého a dúfam, že nám pomôže aj v nadchádzajúcich zápasoch. Geniálny druhý polčas s Villarrealom a skvelý výkon s Athleticom napokon zmenili pozíciu stredopoliara. Čoskoro by sme sa mali dozvedieť, či to cíti aj vedenie.“

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x