Domov Novinky Ceballos a Vallejo príjemne prekvapili

Ceballos a Vallejo príjemne prekvapili

Dvaja hráči Realu Madrid dokázali, že sa mýlili všetci ktorí sa im smiali.

Autor: PDReal
4 komentáre

Fanúšikovia Realu Madrid očakávajú od svojich hráčov najvyššiu možnú úroveň. V ich tíme sú niektorí hráči ktorých zrejme podceňujú. Nedávno dvaja hráči ktorí len zriedka nastupujú a boli vnímaní ako príťaž, prekonali očakávania.

Najprv Dani Ceballos. Na začiatku sezóny Carlo Ancelotti povedal, že Ceballos bude pre tím dôležitý v druhej polovici sezóny. Mnoho Madridistov sa manažérovi smialo, ale v posledných niekoľkých týždňoch sa Ceballos ukázal ako veľmi užitočný.

Po vynikajúcom výkone proti Osasune bol Ceballos úžasný pri víťazstve 4:0 nad Espanyolom a viedol stred poľa s talentom svetovej triedy. Bola to najlepšia verzia Ceballosa akú sme videli, pretože bol vynikajúci v získavaní lopty, vyvážaní lopty, držaní lopty pre Madrid a prenášaní lopty z ťažkých situácií.

Ceballos bol najpôsobivejší, ale možno najpozitívnejším prekvapením bol jeho spoluhráč, ktorý čakal takmer celú sezónu na príležitosť začať – spoluhráč, ktorý bol terčom ešte väčšieho množstva vtipov ako Ceballos.

Jesus Vallejo ľuďom pripomenul, prečo bol kedysi vysoko hodnotený

Jesus Vallejo bol toto leto nechceným mužom. Nikto ho vlastne nechcel ani na hosťovanie, pretože zlyhal vo Wolves a Granade a potom si vyslúžil meme za chybu na olympiáde.

Ale ako rýchlo zabúdame. Vallejo bol kedysi najsľubnejším stredným obrancom Realu Madrid a mal neuveriteľné hosťovanie v Eintrachte Frankfurt, kde získal vysokú reputáciu v Bundeslige ako dôvtipný, vyrovnaný, vysoko postavený obranca.

Zranenia vykoľajili Vallejovu kariéru a po tom čo sa ho Wolves tak rýchlo vzdal, určite utrpela jeho sebadôvera.

Sezóna 2021/22 bola jeho šancou vrátiť sa do Realu Madrid, veriť si a všetkých prekvapiť. Madridisti boli nervózni, keď bol Vallejo nútený nastúpiť kvôli zraneniam a vylúčeniam. Vallejo však proti Espanyolu všetkým dokázal že je schopný túto roľu zastať. Jeden z najlepších útočníkov v LaLige, bývalý hráč Realu Madrid Raul de Tomas, si na ňom vylámal zuby.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
4 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

4
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x