Domov Novinky Castilla vyhrala zásluhou gólov Latasu a Arribasa

Castilla vyhrala zásluhou gólov Latasu a Arribasa

Castilla zaznamenala svoje desiate víťazstvo proti Seville Atlético na Estádio Alfredo Di Stéfano.

Autor: Marek Varga

Tím vedený Raúlom, ktorý v poslednej polhodine hry hral s desiatimi hráčmi, zdolal andalúzsky tím gólmi Latasu a Arribasa už v prvom polčase.

V polovici prvého polčasu Madridistas skórovali, no Arribasov gól nebol uznaný pre predchádzajúci ofsajd. Po polhodine hry upravil na 1:0 Latasa dobrou hlavičkou po centri Petra.

O desať minút neskôr Peter opäť tečoval prihrávku na Arribasa, ktorý krásnou strelou ľavačkou zvýšil na 2-0.

Castilla dohrávala s desiatimi

V druhom polčase, s dominantnou Castillou v útoku, Aranda mohol ešte dvakrát zvýšiť náskok, ale jeho strely tečoval súperov brankár.

Po hodine hry dohrával náš rezervný tím s desiatimi hráčmi kvôli vylúčeniu Pabla Ramóna. Po riadnom hracom čase, keď Castilla dohrávala s deviatimi hráčmi po zranení Álvara, sa podarilo hosťom skórovať zásluhou Santistebana. To však bolo všetko a Raúlov tím si pripísal tri body do tabuľky.

Real Madrid Castilla 2-1 Sevilla Atlético

1-0 (min. 30): Latasa.
2-0 (min. 40): Arribas.
2-1 (min. 92): Santisteban.

Real Madrid Castilla: Fuidias, Santos, Gila, Pablo Ramón, Blanco, Dotor (Mario, 69’), Latasa (Álvaro, 79’), Arribas, Peter (Carrillo, 65’), Rafa Marín a Aranda (Theo, 69’).

Sevilla Atlético: Alfonso P., Valentino, Kibamba, Juanmi G. (Santisteban, 85’), N. Quintana (Musa, 60’), Juanlu (Cristóbal, 46’), Luismi Cruz, Zarzana, Lulo (Carlos A., 60’), Juan María a Capi (Ismael, 79’).

zdroj: realmadrid.com