Domov La Fábrica Castilla Raúla Gonzáleza sa formuje

Castilla Raúla Gonzáleza sa formuje

Každú sezónu je tu priestor hlavne počas letného obdobia prerobiť káder nášho B-tímu.

Autor: Marek
0 komentár

História sa opakuje a o hráčov rezervného tímu . Nie každý môže odísť a ani táto sezóna nebude výnimkou.

Chrbticu novej Castilly by mali tvoriť Rafa Marín, Vinícius Tobias, Peter, Dotor, Arribas a ak prvý tím nebude potrebovať Juanmiho Latasu. Poslední traja menovaní by mali predĺžiť zmluvu s klubom a vylepšiť si tak podmienky.

Tím posilnil útočník Noel López. Castilla trpela nedostatkom gólov, po Latasovi boli najlepšími strelcami hráči zo stredu poľa Arribas a Dotor. Z tohto dôvodu sa hľadal nový útočník.

Peter a Rafa Marin majú ponuky aj z La Ligy, no športové vedenie z Valdebebas si myslí, aby počkali ešte jeden rok a novú sezónu tvorili základný kameň Castilly.

Čas na vypočutie ponúk

„Veteráni“ Castilly klub pravdepodobne opustia. Gila, Antonio Blanco, Marvin, Toni Fuidias a Santos. Teraz je čas vypočuť si ponuky na týchto hráčov a nájsť pre nich vhodný klub, v ktorom by mohli ďalej napredovať.

Vinicius Tobías musí ukázať, že jeho futbal je kvalitný a že môže byť hráčom prvého tímu. Pravý obranca má pred sebou sezónu, v ktorej má o tom všetkých presvedčiť.

Miguel Gutiérrez je ďalším hráčom s otáznikom. Ľavý obranca bol sotva schopný hrať kvôli zraneniam a nebolo by prekvapujúce, ak by v Castille zostal aj ďalšiu sezónu. Budúcnosť Gudjohnsena a Jardího je taktiež ešte neznáma.

Brankár Luis López, Carrillo, Pablo Ramón, Morante, Theo, Retu, Aranda, David González budú v Castille pokračovať aj o rok, a po zranení sa pripojí aj brankár Lucas Cañizares. Z Juvenilu (dorast) prichádzajú Javier Villar, Bruno Iglesias, Álvaro Rodríguez a Marvel.

Z hosťovaní sa vrátia Mario de Luis (Xerez), ľavý obranca Lucas Alcàzar (Peña Deportiva Santa Eulalia) a krídelník Álvaro Martín (Inter).

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x