Domov La Fábrica Castilla prišla o tri body v 90. minúte

Castilla prišla o tri body v 90. minúte

V prvom polčase dostal náš tím do vedenia Peter, ale domáci v 90. minúte vyrovnali.

Víťazstvo sa však vytratilo v 90. minúte, keď domáci strelili vyrovnávajúci gól. Raulovi zverenci sú teraz na druhom mieste v tabuľke so 41 bodmi, dva body za vedúcim mužstvom Alcorcon.

V prvom polčase prevzal iniciatívu náš tím. V 15. minúte Álvaro Martín vysunul Petra a ten iba o kúsok minul cieľ. O desať minút neskôr mohol Rafa Marín streliť prvý gól, ale jeho hlavička smerovala vedľa.

Raúlova vytrvalosť bola odmenená v 35. minúte. Peter sa po presnom centri Obradora presadil hlavou a poslal svoje mužstvo do vedenia.

Rezervný tím nemá šťastie

Domáci sa po prestávke snažili o vyrovnanie a krátko po obnovení hry sa im to takmer podarilo po hlavičkách od Churre a Derika.

V 52. minúte mohol Iker Bravo zvýšiť náskok po súboji jeden na jedného, ale Cacharrón dobre zasiahol. Pontevedra to napriek prevahe rezervného tímu stále skúšala. Recept našla v 90. minúte, keď Charles hlavičkou vyrovnal na 1:1 a zápas sa skončil remízou.

Pontevedra: Cacharrón, Samu Araujo (Oier, 56′), Churre, Miguel Román, David Soto, Álex González, Rufo (Jon Bakero, 20′), Yelko, Alberto Rubio (Charles, 76′), Derik (Seoane, 76′) a Valen (Martín Diz, 56′).

Castilla: De Luis, Tobias, Rafa Marín, Carrillo, Theo, Arribas, Peter (76′ Leiva), Álvaro Martín, Marvel, Iker Bravo (84′ Villar) a Obrador.