Domov Novinky Castilla: Nečakaná prehra, debut Viníciusa Tobiasa

Castilla: Nečakaná prehra, debut Viníciusa Tobiasa

Hráči rezervného tímu Los Blancos nečakane doma prehrali s Alcoyano 1-2.

V prvom polčase, v ktorom sa hlavnými hrdinami stali obrany, nepadol ani jeden gól. Castilla sa priblížila k vedeniu tečovanou strelou Maria Martína po strate lopty v šestnástke (2′).

Rytmus úvodu upadal a až do 22. minúty neprišla žiadna ďalšia nebezpečná akcia. Dani Vega po odrazenej strele varoval tím Castilly. Pred prestávkou opäť znepokojil Mario Martín Josého Juana, ktorý chytil Madridistovu strelu z diaľky.

Debut Viniciusa Tobiasa

Rovnaká dynamika pokračovala aj po zmene strán, až sa Raúlovým zverencom podarilo v 60. minúte prelomiť súperovu obranu cez Latasu.

Útočník zakončil z pravej strany bez toho, aby nechal loptu spadnúť na trávnik a otvoril skóre na 1-0.

Boli to najlepšie minúty Castilly, no prišiel gól Alcoyana. Ángel López vyrovnal po rohovom kope na 1-1. Raúl doprial debut Viniciusovi Tobiasovi v 83. minúte, aby dal útoku väčšiu hĺbku.

Pár sekúnd pred 90. minútou postihla smola rezervný tím, ktorý inkasoval vlastný gól po tom, čo Blanco odvracal nízky center Toniho Abada.

REAL MADRID CASTILLA – ALCOYANO 1:2 (0:0)

1-0 (min. 67): Latasa.