Domov La Fábrica Castilla doma prehrala

Castilla doma prehrala

V 26. kole Primera Federación Castilla prehrala s Rayo Majadahonda 1:2.

13 komentárov

Los Blancos viedli do 88. minúty 1:0, no neskôr dovolili súperovi otočiť vývoj zápasu. Podobný príbeh sa písal aj minulý týždeň, takže Raúl má na čom pracovať.

Ťažko tomu uveriť, no Castilla dovolila súperovi rýchlu „remontadu“ už druhýkrát za sebou. Pred týždňom viedli proti San Fernandu 2:0 a o sedem minút Andalúzania otočili vývoj zápasu.

Rayo Majadahonda mali ľahšiu úlohu, pretože Madridčania strelili iba jeden gól. Priaznivý výsledok pre Raúlových zverencov bol na svetelnej tabuli vidieť až do 88. minúty. Potom hostia vyrovnali a o šesť minút sa už tešili z víťazného gólu.

Začiatok zápasu bol pre Castillu výborný. Už v 5. minúte sa im podarilo ísť do vedenia. Peter centroval do šestnástky z ľavého krídla a Noel López strelil svoj prvý oficiálny gól za Castillu.

Los Blancos chceli navýšiť náskok a podnikli ďalśie útoky. Peter a Noel si na ihrisku počínali veľmi dobre. Obaja mali svoje šance, no nedokázali ich využiť. Súperov v prvej časti takmer úplne zneškodnili.

Po zmene strán mal ďalšiu šancu Peter, no opäť celej akcii niečo chýbalo. V 63. minúte prepadla lopta do siete De Luisa, ale rozhodca odpískal faul na brankára Castilly.

Rayo začali útočiť čoraz odvážnejšie a nakoniec sa im podarilo presadiť. Tesne pred koncom riadneho hracieho času vyrovnal po strate Arandu David Rodríguez. Ale to nebolo všetko. V nadstavenom čase sa hosťom podarilo zabezpečiť víťazstvo.

Castilla prehrala prvýkrát v tejto sezóne na štadióne Alfreda Di Stéfana. Los Blancos majú za sebou dve prehry v rade a teraz ich čaká náročný výlet na El Riazor.

Real Madrid Castilla – Rayo Majadahonda 1:2 (1:0)

1:0 Noel López 5’ (asistencia: Peter)
1:1 David Rodríguez 88’ (asistencia: Néstor)
1:2 Zozula 94’

Real Madrid Castilla: De Luis, Obrador, Edgar, Rafa Marín, Carrillo, Vinícius Tobias, Mario Martín, Peter (Nico Paz 73’), Álvaro Martín (Theo Zidane 68’), Arribas, Noel López (Aranda 73’).