Domov Prestupové leto 2021 Cassano: „Pre Conteho je Real Madrid jedinou možnosťou“

Cassano: „Pre Conteho je Real Madrid jedinou možnosťou“

Autor: Jana Comová
2 komentáre 2029 videní

Hoci Cassano potvrdil, že považuje Conteho za budúceho trénera Realu Madrid, kritizoval jeho povahu. Tvrdil, že taliansky tréner kvôli svojej povahe nedokázal dlhodobo pôsobiť v rôznych kluboch v rámci celej jeho kariéry.

Bývalý hráč Realu Madrid, Antonio Cassano, diskutoval o otvorených možnostiach pre jeho krajana Antonia Conteho. Stalo sa tak po Conteho šokujúcom odchode z klubu novo korunovaného šampióna Serie A, Interu Miláno.

Od svojho ukončenia činnosti v Interi je Antonio Conte po Zidanovom odchode považovaný za jedného z adeptov na post nového trénera Realu Madrid. Conte dokonca podľa predošlých dostupných informácií s klubom viedol rozhovory.

Jediná možnosť

„Podľa mňa je jedinou možnosťou, ktorú má Conte, práve Real Madrid. V Interi sa mu prvý rok darilo, o rok na to vyhral Scudetto – má svoj vlastný štýl,“ uviedol Cassano.

Aj vy môžete podporiť našu aktivitu, stať sa súčasťou Madridismo a užívať si benefity. Viac info tu - MADRIDISMO

„Conte mal vždy po niekoľkých rokoch problémy v kluboch, v ktorých pôsobil, a zaujímalo by ma, či existuje niečo, čo eventuálne vedie k rozpadu jeho vzťahov s klubmi,“ zamyslel  sa Cassano, ktorý dodal, že to môže byť práve Conteho povahou.

Zidane je ideálnym trénerom pre PSG

„Nemôže byť náhoda, že to vždy skončí takto, a že v týchto kluboch nikdy nie je spokojný. Nemyslím si, že môže ísť trénovať PSG, pretože je to tím nedisponujúci hráčmi, ktorí by sa hodili k jeho štýlu hry a vhodnej hernej mentalite. Zidane by bol pre PSG ideálny.“

Po pretrhnutí väzieb s Interom je Conte jednou z možností, ktorú uprednostňuje aj samotný prezident Realu Madrid, Florentino Pérez.

Cassano síce naznačil, že nad Conteho krátkymi zotrvaniami v trénerských pozíciách môžu visieť otázniky, no rovnako zdôraznil, že Real Madrid bude nepochybne prihliadať aj na jeho schopnosť budovať tímy, ktoré víťazia.

Zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
2 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

2
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x