Domov Novinky Casemiro: Ancelottiho budúcnosť? Vážme si jeho klub

Casemiro: Ancelottiho budúcnosť? Vážme si jeho klub

Casemiro sa k budúcnosti Carla Ancelottiho nechce vyjadrovať a apeloval na rešpekt voči svojmu súčasnému klubu.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Miestne médiá napriek všetkému stále tvrdia, že Talian je hlavným kandidátom na prevzatie úlohy trénera brazílskeho národného tímu.

Budúcnosť Carla Ancelottiho je momentálne na brazílskom reprezentačnom zraze veľmi horúcou témou. Pripomeňme si, že podľa miestnych médií je taliansky tréner favoritom na prevzatie mužstva po skončení sezóny 2022/23 a nedávne slabšie výsledky Realu Madrid tieto fámy len umocňujú.

Teraz na tieto správy reagoval Casemiro, ktorého sa na potenciálneho nového trénera pýtali na poslednej tlačovej konferencii.

„Ancelotti? Je to tréner, ktorého veľmi dobre poznám, je to môj priateľ a bolo mi potešením s ním spolupracovať. Ale Ancelotti má svoj vlastný klub a my musíme rešpektovať klub, v ktorom pracuje, a rešpektovať samotného Ancelottiho.“

„Vyhral všetko a má veľké skúsenosti. Je nepochybne skvelým trénerom,“ odpovedal bývalý kráľovský stredopoliar.

„Vieme, že život je o riskovaní. Dočasným manažérom bol zvolený Ramon Menezes, ale ak tu odvedie skvelú prácu a zároveň jednotlivé mená nebudú akceptovať návrh prezidenta federácie, tak môže zostať.“

„Vo všeobecnosti naša reprezentácia potrebuje niekoho, kto dokáže pracovať so skvelými hráčmi. Brazília má 30, 40, 50 hráčov úžasnej úrovne, z ktorých by ste mohli vytvoriť tri alebo štyri rôzne národné tímy predstavujúce najvyššiu úroveň na svete,“ dodal Casemiro.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x