Domov Novinky Carvajal nechce, aby sa zverejňovali informácie o svojom zdravotnom stave

Carvajal nechce, aby sa zverejňovali informácie o svojom zdravotnom stave

Autor: Marek
14 komentárov

Vo včerajšom zápase proti Valencii utrpel Dani Carvajal zranenie lýtka. Futbalista dnes absolvoval testy, ale požiadal klub, aby nevydal oficiálne oznámenie o zranení.

Dnes Dani Carvajal absolvoval testy na posúdenie závažnosti zranenia, ktoré obranca včera na Mestalle utrpel, ale Real Madrid v tejto záležitosti nezverejní žiadne oficiálne oznámenie.

Ide o požiadavku samotného Carvajala, ktorý požiadal klub o isté súkromie, aby neboli verejne oznámené informácie o podrobnostiach zranenia.

Španiel si vybral cestu Garetha Balea, ktorý tiež požiadal klub, aby neinformoval verejnosť o zranení.

Čo teda vieme o Carvajalovom zranení?

Ako informovala RMTV, nasledovali COPE a Goal, Dani utrpel poranenie gastrocnemia na pravom lýtku. Pocit nie je dobrý, ale v tomto bode je ťažké hovoriť o konkrétnom dátume návratu. MARCA tvrdí, že hráč bude mimo hry asi mesiac. Je to určite ďalšia rana pre obrancu, ktorý v minulej sezóne vynechal pre zranenie až 36 zápasov.

Keďže Carvajal bude chýbať, jediným pravým obrancom tímu je Lucas Vázquez. Ľavá strana tiež nie je ružová, pretože jediným dostupným hráčom na tejto pozícii je Miguel Gutiérrez, aj keď Ancelotti tam v posledných dvoch zápasoch postavil Nacha.

V nadchádzajúcich zápasoch môže Nacho hrať na pravej strane a Miguelito na ľavej. Viete si to takto predstaviť aj vy?

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
14 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

14
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x