Domov Mužstvo Calderón prezradil, prečo Zidane skutočne odstúpil z pozície trénera

Calderón prezradil, prečo Zidane skutočne odstúpil z pozície trénera

Autor: Administrátor
0 komentárov 86 videní

Písal sa deň 31.5. 2018, oslavy z tretieho víťazstva LM v rade pomaličky doznievali a všetci sa už s veľkými očakávaniami začínali tešiť na novú sezónu. V tom momente ale prišla správa, ktorá zmrazila úsmev asi každého fanúšika Realu Madrid.
Zinedine Zidane oznámil svoje rozhodnutie odstúpiť z pozície trénera Realu Madrid. Jeho rozhodnutie najskôr nikto nechápal, no postupne sa začínali vynárať rôzne informácie.
Svoje o tom vie aj bývalý prezident Realu Madrid, Ramón Calderón, ktorý prezradil, čo stálo za týmto šokujúcim rozhodnutím.
Florentino Pérez a Zinedine Zidane sa stretli na predsezónnej porade, aby spolu prediskutovali plány do novej sezóny a práve tu sa zrodil dôvod odchodu francúzskeho trénera.
„Zidane trval na tom, aby Cristano ostal a Bale sa predal,“ povedal Calderón a pokračoval, “v skutočnosti ale Pérez urobil presný opak toho, čo Zidane žiadal“.
„Zidane chcel mať právo a moc rozhodovať o tom, akého hráča klub kúpi a koho predá, ale jeho požiadavky neboli splnené a tak sa rozhodol odísť. A urobil správne,“ dodal na záver Calderón.
Krátko po odchode francúzskej legendy, opustil klub aj Cristiano Ronaldo. Práve po odchode Portugalčana sa očakávalo, že jeho pozície ťahúňa a opory mužstva sa zhostí Gareth Bale.
Bale ale ostáva ďaleko za očakávaniami a jeho nevýrazne výkony na ihrisku sú čoraz častejšie kritizované.
Zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x