Domov Prestupy Borussia nepustí Bellinghama

Borussia nepustí Bellinghama

Jude Bellingham nemusí na konci aktuálnej sezóny opustiť Dortmund. Borussia nevylučuje žiadny scenár a jednou z možností je, že stredopoliar zostane ešte rok.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Bezprostredná budúcnosť Judea Bellinghama nemusí byť mimo Dortmundu. Aspoň tak to môžeme vydedukovať z posledných slov športového riaditeľa Borussie Sebastiana Kehla, ktorý bez váhania zdôraznil, za akých podmienok anglický stredopoliar do nemeckého klubu vstúpil.

„Neexistuje žiadna klauzula o uvoľnení a jeho súčasná zmluva má platnosť ešte dva roky. Je to hráč, ktorý má pre nás určitú hodnotu a ktokoľvek ho bude chcieť, bude nám za to musieť zaplatiť,“ povedal pre Sky funkcionár Borussie.

„Boli fázy, keď som cítil, že odíde, a boli fázy, keď som si myslel, že zostane. Boj o neho naberie na obrátkach po skončení sezóny. A myslím si, že v tomto boji nemáme šancu. Napríklad verím, že ak by sme predbehli Bayern v pretekoch o titul, bolo by to isté znamenie,“ dodal Kehl.

Žiadne ultimátum

Na druhej strane si môžeme byť istí, že Borussia nemieni dať Bellinghamovi žiadne ultimátum v rámci konečného rozhodnutia o jeho ďalšej budúcnosti.

„Zostávame pokojní, sme pripravení na akýkoľvek scenár. Ak odíde, pri pohľade na situáciu na trhu to bude pre nás šanca získať veľa peňazí. Zároveň vieme, že Bellingham je hráč, ktorého nemožno nahradiť,“ povedal športový riaditeľ klubu z Dortmundu.

Pripomeňme, že podľa mnohých médií sa Real Madrid nedávno postavil do čela boja o prestup Bellinghama. Ukazuje sa však, že hlavným rivalom Realu o priazeň 19-ročného Angličana nemusí byť Manchester City či Liverpool, ale Borussia, ktorá nevylučuje ani možnosť ponechať si svoju hviezdu na sezónu 2023/24.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x