Domov La Fábrica Borussia Dortmund pracuje na získaní Arribasa

Borussia Dortmund pracuje na získaní Arribasa

Nemci majú o odchovanca Realu veľký záujem a pripravujú ponuku na hosťovanie, ktorá môže zahŕňať aj opciu na odkúpenie.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Futbalista sa zamýšľa nad budúcnosťou po neúspešnom boji o postup do Segundy. Sergio Arribas bol absolútnym kráľom Primera RFEF v tíme Real Madrid Castilla, ktorému sa nepodarilo dosiahnuť cieľ postupu do Segunda División.

Jeho čísla hovoria samy za seba: 20 gólov a 7 asistencií v 36 zápasoch, ktoré v tejto sezóne odohral. V súčasnosti všetko naznačuje tomu, že Španiel toto leto odíde na hosťovanie, pričom najväčší záujem prejavujú kluby La Ligy a Borussia Dortmund.

BILD uvádza, že Real Madrid chcel zaradiť stredopoliara do operácie podpísať Judea Bellinghama, ale BVB nechceli znížiť cenu za Angličana.

Nemci však vraj majú naďalej záujem o hosťovanie 21-ročného hráča a pracujú na ponuke, kde by za neho mohli zaplatiť 2 milióny eur a zároveň táto suma by sa mohla znížiť, ak by neodohral dostatočné množstvo minút.

Dortmund uvažuje aj o dvojročnom hosťovaní a opcii na odkúpenie stredopoliara, pričom Real Madrid si taktiež ponechá o niečo drahšiu opciu na odkúpenie. K takejto dohode je ešte ďaleko, no o Arribasa má mať BVB veľký záujem.

Treba tiež poznamenať, že Španiel má zmluvu s Realom do roku 2025, takže pri potenciálnej 2-ročnom hosťovaní by ju klub musel predĺžiť, aby ochránil ich záujmy.

zdroj: bild.de

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x