Domov Novinky Bezplatné prestupy

Bezplatné prestupy

Autor: Marek Varga
6 komentárov 4954 videní

Carlo Ancelotti pri rokovaniach so svojimi najbližšími spolupracovníkmi zopakoval, že je veľmi spokojný so súčasnou podobou kádra.

Talian v čase prijatia ponuky vedel, že klub má na trhu veľmi obmedzené príležitosti a že bude musieť jednať s rovnakými hráčmi ako jeho predchodca.

Ak Real Madrid nemôže nijakým spôsobom získať Kyliana Mbappého, králi okrem Davida Alabu nezazmluvnia nijakých nových hráčov.

V každom prípade sa do španielskej metropoly vracajú ďalší traja hráči, ktorí by v budúcej sezóne mohli hrať dôležitú úlohu. Hovoríme o Baleovi, Ceballosovi a Ødegaardovi.

Aj vy môžete podporiť našu aktivitu, stať sa súčasťou Madridismo a užívať si benefity. Viac info tu - MADRIDISMO

Prvý menovaný práve dovŕšil 32 rokov a začína mu posledný rok platnosti zmluvy. Portál Transfermarkt ho ocenil na 18 miliónov eur.

24-ročný Ceballos, ktorý je momentálne s olympijským tímom Španielska, má podľa nemeckého zdroja hodnotu 27 miliónov.

Najcennejší hráč tejto skupiny je 22-ročný Ødegaard, ktorého hodnota je vo výške 40 miliónov EUR. Hráči sa teda vracajú do Madridu v celkovej hodnote 85 miliónov.

Zidane v minulej sezóne nevyužil ani jedného z nich. Následne klesla aj dôvera vedenia smerom k Zidanovi.

Dnes by ich úloha v tíme mala byť oveľa dôležitejšia. Toto sa týka najviac Balea. Momentálne je Walesan okrem Benzemu jediným hráčom, ktorý ukazuje, že má nejakú efektivitu na strieľanie gólov.

Gareth dokonca skóroval ešte pravidelnejšie ako Karim. Bale sa do zoznamu strelcov zapísal priemerne každých 104 minút a Karim každých 129 minút.

Ak by nevyšiel prestup Mbappého, východiskovou trojicou útočníkov môžu byť Bale, Benzema a Hazard. Ak by dosiahli svoju optimálnu formu, sotva by ich niekto mohol zastaviť.

Samozrejme, veľa bude závisieť od toho, či sa Brit a Belgičan budú vyhýbať zraneniam. Gareth však uvažuje aj o odchode do USA v polovici sezóny, keď začne MLS.

Tridsaťdvaročný Bale by chcel byť súčasťou nejakého nového projektu a zároveň sa čo najlepšie pripraviť na Majstrovstvá sveta v Katare. Svetový pohár 2022 je jeho posledným veľkým cieľom pred možným odchodom do dôchodku.

Čo sa týka ďalších dvoch, Ødegaardovi je jasné, že budúcu sezónu strávi v Reale Madrid. Nór už hovoril s Ancelottim, a ten mu dopraje viac minút ako Zidane.

Kroos a Modrić si budú musieť častejšie oddýchnuť. Situácia Ceballosa je podobná, hoci čaká na stretnutie s Talianom.

Real Madrid priviedol do tímu Ceballosa, Ødegaarda, Balea a Alabu bez toho, aby minul jediný cent.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
6 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

6
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x