Domov Prestupové leto 2022 Betis sa so Ceballosom neponáhľa

Betis sa so Ceballosom neponáhľa

V Betise stále veria, že získajú Daniho Ceballosa, aj keď majú finančné problémy. Andalúzania však veria, že čas je im naklonený a že napokon stredopoliar pôjde k nim.

Autor: Marek
0 komentár

Sevillský EstadioDeportivo opisuje, že Ceballos je čoraz bližšie k tomu, aby zostal v Reale Madrid aj ďalšiu sezónu, aj keď bude musieť súťažiť so šiestimi hráčmi, ktorí tiež očakávajú dôležité úlohy počas celej sezóny.

Jeho dobrá práca v Spojených štátoch a podpora Carla Ancelottiho však spôsobili, že stredopoliar už o odchode tak nepremýšľa.

Ak odíde, stále má najväčšiu šancu na jeho získanie Betis, ktorého je odchovancom. EstadioDeportivo uvádza, že Verdiblancos stále túžia po získaní 25-ročného hráča, no zatiaľ majú iné priority, najmä z finančných dôvodov.

V prvom rade musí klub zredukovať káder a následne plánuje využiť „finančnú páku“ spojenú s predajom budúcich výnosov z vysielacích práv.

Ak to vyjde, Betis pôjde najprv za Hectorom Bellerínom, ktorý sa vrátil do Arsenalu na hosťovanie zo Sevilly, a potom za stredopoliarom, pričom finančný riaditeľ Antonia Cordóna sa teraz viac pozerá na Houssema Aouara z Lyonu ako na Ceballosa. Ak si Francúz vyberie iný klub alebo bude príliš drahý, Betis vsadí na Ceballosa.

Čo je najdôležitejšie, portál zdôrazňuje, že Betis sa neponáhľa s posilňovaním nielen kvôli potrebe použiť finančnú páku, ale aj preto, že verí, že čím viac sa blíži koniec prestupového obdobia, tým viac budú Arsenal, Lyon či Real Madrid ochotní predať svojich hráčov za nižšie ceny.

V prípade Ceballosa bolo doplnené, že Real Madrid zablokoval jeho odchod za 10 miliónoch eur, hoci médiá hlavného mesta celé leto uvádzali 15 miliónov eur.

Stojí za pripomenutie, že Španielovi o rok vyprší zmluva a všetci v Betise sú presvedčení, že ak sa mu nepodarí získať 25-ročného hráča teraz, o rok sa pripojí k tímu zadarmo.

zdroj: stadiodeportivo.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x