Domov Novinky Bellingham vytvorí priestor Mbappému

Bellingham vytvorí priestor Mbappému

Jude Bellingham bol v tejto sezóne zatiaľ v skvelej forme. V lete podpísal zmluvu s Realom Madrid za prestupový balík, ktorý sa odhadoval na 134 miliónov eur, a očakávania okolo anglického reprezentanta boli vysoké.

Autor: Michal
0 komentár

Dalo by sa však povedať, že sa mu podarilo všetky prekonať. Ani nie rok od príchodu do Realu Madrid je Bellingham tvárou klubu. To by sa však mohlo budúci rok v lete opäť zmeniť, pričom prestup Kyliana Mbappeho sa konečne zdá byť realitou.

Real Madrid je už dlhé roky spájaný s prestupom Mbappého

Budúce leto sa zdá byť ideálnou príležitosťou na to, aby sa to podarilo. Francúz odchádza z PSG po skončení zmluvy a stáva sa voľným hráčom. Niektoré periodiká dokonca tvrdili, že medzi víťazom Majstrovstiev sveta a Los Blancos už existuje dohoda.

Niektorí hráči sa však možno budú musieť prispôsobiť, aby mu uvoľnili miesto v základnej jedenástke. Ako informovala BBC, Carlo Ancelotti už premýšľal o tom, ako využije Mbappeho vo svojom tíme. Bellingham by mal hrať hlbšie.

Bellingham možno zmení pozíciu, aby vytvoril priestor pre Kyliana Mbappeho

Toto je jedna z obáv, ktorú mnohí fanúšikovia Realu Madrid mali v súvislosti s prestupom Mbappeho. Budú úpravy, ktoré bude treba urobiť, aby zapadol do tímu?

Real Madrid je už teraz víťazným tímom. Sú špičkou La Ligy a vyhrali všetky doterajšie zápasy Ligy majstrov v tejto sezóne. Ancelottiho tím prehral iba dva zápasy, oba proti Atléticu Madrid, ktoré sa zdá byť ich kryptonitom.

Zlepší privedenie niekoho ako Mbappe tento tím Realu Madrid? Alebo to bude mať negatívny dopad na rovnováhu, ktorú si dokázali vybudovať?

Carlo Ancelotti mnohokrát dokázal že vie nájsť vhodnú pozíciu pre svojich zverencov. Podarí sa mu to znova?

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x