Domov Prestupy Bellingham prioritou, Enzo alternatívou

Bellingham prioritou, Enzo alternatívou

Real Madrid má do budúcnosti dva športové ciele: podpísať útočníka a podpísať stredného záložníka, ktorý úplne vyplní medzeru po Modričovi a Kroosovi.

Autor: Marek
0 komentár

Úplne ideálnou posilou by bol Erling Haaland. Králi sú sklamaní z postoja Mbappého a už na neho vôbec nemyslia, teda minimálne najbližšie dva roky na neho myslieť nebudú.

Kandidátom na generačnú výmenu v strede poľa je samozrejme Jude Bellingham. Všetky správy potvrdzujú, že Angličan je hráčom, ktorý môže viesť hru Los Blancos minimálne nasledujúce desaťročie.

Bojovnosť, rýchlosť, odvaha a technika z neho robia ideálneho kandidáta na udávanie rytmu celého orchestra. Florentino je schopný urobiť veľa, aby priviedol 19-ročného hráča do Madridu.

Prezident Realu sa určite pokúsi využiť skvelý vzťah, ktorý ho spája s Hansom-Joachimom Watzkem. Pérezovi sa už podarilo zabrániť Bellinghamovi v obnovení zmluvy s Borussiou.

Judeova zmluva platí do roku 2025. Watzke verejne priznal, že tlak, ktorý vyvíjajú najväčšie európske kluby, s najväčšou pravdepodobnosťou prinúti BVB predať hráča budúce leto.

Real pripravil pôdu na prestup aj tým, že stredopoliarovi a jeho rodine predstavil projekt, ktorý klub plánuje realizovať. Problémom však môže byť, že v rade stoja aj ďalší záujemcovia, a tak sa cena prípadného prestupu bude neustále zvyšovať.

Požadovaná cena je 100 miliónov eur, no už sa hovorí, že Liverpool a Chelsea sú ochotní zaplatiť až 150 miliónov eur. Na druhej strane Los Blancos už jasne odkomunikovali Borussii, že sa nechystajú pustiť do dražby.

Majitelia BVB a Bellingham s jeho rodinou dostali jasnú správu, že hlavným argumentom Realu nebudú peniaze, ale športový projekt.

Ak sa Jude rozhodne presťahovať do Madridu, Watzke sa bude musieť rozhodnúť, či si cení viac vôľu hráča, alebo peniaze. Los Blancos sú schopní dať najviac 100 miliónov eur plus ďalších 25 v bonusoch.

Plán B

V kanceláriách Bernabéu však v prípade neúspechu v prípade Brita majú aj plán B. Ide o privedenie Enza Fernándeza do Valdebebas, o čom predtým informoval denník MARCA.

O Argentínčana sa v skutočnosti Los Blancos zaujímajú už dva roky. Je možné, že nebyť formálnych prekážok (limit pre EÚ hráčov), Enzo by bol dnes hráčom Realu Madrid.

Nakoniec však išiel do Benficy za 21 miliónov. Teraz by sa jeho možný prestup pohyboval okolo 80 miliónov, hoci výkupná klauzula je 120 miliónov.

zdroj: eldebate.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x