Domov Prestupy Bellingham je veľmi blízko k podpisu zmluvy s Realom Madrid!

Bellingham je veľmi blízko k podpisu zmluvy s Realom Madrid!

Los Blancos sa už takmer na všetkom dohodli s Borussiou Dortmund a anglickým stredopoliarom. Jude Bellingham by sa mal v budúcej sezóne stať hráčom Realu Madrid.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Real Madrid je na pokraji podpisu Judea Bellinghama na budúcu sezónu, uvádza denník MARCA. Po dlhých mesiacoch práce zostali Los Blancos už len sami v boji o anglického stredopoliara.

Anglické kluby položili na stôl oveľa viac peňazí, ale práve Los Blancos pracujú na uzavretí obchodu s pokojom v duši a vedomím, že hráč sa rozhodol hrať na Santiago Bernabéu.

The Reds a The Citizens si to uvedomujú a už sa stiahli. Bellingham, ak nedôjde k neočakávaným komplikáciám pri uzatváraní rokovaní, bude hrať za Real Madrid a podpíše zmluvu do júna 2029.

Borussia Dortmund sa dohodla na odchode svojho hviezdneho hráča z nemeckého klubu toto leto a už rokuje s Realom Madrid o prestupovej čiastke. BILD uvádza, že Nemci očakávajú 140 miliónov eur a v Madride dúfajú, že obchod sa uzavrie v rozmedzí 100 až 120 miliónov eur.

Nezdá sa, že by dohoda s nemeckým, spriateleným klubom bola prekážkou pri realizácii celej operácie. A viac-menej to isté platí pre hráča, s ktorým sa rozhovory uberajú veľmi dobrým smerom.

Real Madrid musel odraziť závratné ponuky od City a Liverpoolu, ktoré hráčovi ponúkali oveľa viac ako Los Blancos. Kráľovskí funkcionári urobili s hráčom veľa práce, aby videl, že športový projekt klubu je veľmi vážny.

Metóda použitá pri podpisoch Tchoauméniho a Camavingu fungovala aj pri anglickom stredopoliarovi, ktorý si napokon vybral klub z hlavného mesta Španielska.

Klenot na trhu

Hoci transfer ešte nie je uzavretý, všetko ide podľa plánu a Real predpokladá, že jeho prestup bude možné oznámiť už budúci mesiac, keďže klub nechce príliš dlho čakať.

Momentálne je 19-ročný hráč klenotom na európskom trhu a Los Blancos sú len krôčik od toho, aby ho získali.

Na finalizáciu a oficiálne potvrdenie transakcie si budeme musieť počkať minimálne do konca ligovej sezóny v Nemecku, keďže Borussia môže získať prvý majstrovský titul po desiatich rokoch.

Tím Bellinghama zaostáva o jeden bod za Bayernom Mníchov a do konca zostávajú ešte štyri zápasy, takže prioritou hráčov Dortmundu je ukončiť sezónu na vysokej úrovni.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x