Domov Prestupy Bellingham je oveľa bližšie k Liverpoolu

Bellingham je oveľa bližšie k Liverpoolu

Sága Judea Bellinghama pokračuje. Podľa najnovších správ nemeckej tlače, na ktorú sa odvoláva denník AS, je Angličan v rozpore s tým, čo sa doteraz písalo a netúži po presune na Pyrenejský polostrov.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Stredopoliar Borussie Dortmund je v hľadáčiku Realu už dlhšie. Všetko však nasvedčuje tomu, že 19-ročný mladík vidí svoju budúcnosť mimo španielskej metropoly.

Aspoň to tvrdí Sport Bild. Hviezda BVB je oveľa viac naklonená návratu do anglickej ligy a konkrétnejšie do Liverpoolu.

Podľa vyššie spomínaného zdroja už agenti Bellinghama informovali Real Madrid o pokročilých rokovaniach s majiteľmi tímu z Anfield Road.

Jürgen Klopp je presvedčený, že drahokam Borussie je najlepšou možnosťou na omladenie stredu poľa. Vek Hendersona (32), Milnera (36) či Thiaga (31) si v tejto formácii nevyhnutne vynúti generačnú výmenu. BILD dodáva, že stredopoliar bude informovať klub Dortmundu o svojom úmysle odísť po majstrovstvách sveta.

Judeovo okolie a rodina sú tiež toho názoru, že Liverpool je ideálnym miestom na ďalší rozvoj hráča. Finančné požiadavky Borussie sa môžu ukázať ako jediná prekážka.

Nemeci chcú za hráča 150 miliónov eur. To je o 50 miliónov viac, ako sú v súčasnosti The Reds ochotní zaplatiť. Je však možné, že obe strany pri rokovaniach dosiahnu kompromis.

zdroj: BILD

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x