Domov Novinky Bayern Mníchov sa cez leto pokúsi získať Nacha Fernandeza

Bayern Mníchov sa cez leto pokúsi získať Nacha Fernandeza

Skúsený Španielsky obranca by mohol cez leto ukončiť svoje dlhoročné pôsobenie v drese Los Blancos.

Autor: Michal
0 komentár

Real Madrid momentálne nemá na viacerých pozíciách veľkú hĺbku. V poslednom čase sme boli svedkami toho, ako sa to podpísalo na ich výkonoch. Mnohí ich hráči vyzerajú vyčerpane a to sme len v polovici sezóny.

Ich pomalé prejavy mali vplyv aj na ich výsledky. Zverenci Carla Ancelottiho prehrali vo finále španielskeho Superpohára s Barcelonou a za katalánskymi gigantmi sú aj v boji o titul v La Lige.

Napriek tomu sa zdá, že existuje niekoľko hráčov ktorí by mohli byť cez leto na odchode zo Santiaga Bernabeu.

Jeden hráč, ktorý patrí do tejto kategórie, je Nacho Fernandez. Hoci sa povráva že klub túži po predĺžení jeho zmluvy, samotný Španiel vraj zvažuje odchod. Po príchode Antonia Rudigera ako voľného hráča bojoval o hrací čas.

Bayern Mníchov s prekvapivou ponukou veteránovi Realu Madrid

Neočakáva sa že by mal nedostatok možností, ak sa rozhodne odísť z Realu Madrid. Ako informoval Okdiario, a rovnako Eduardo Inda v El Chiringuito de Jugones, Nacho má ponuku od Bayernu Mníchov, ktorý by mal záujem podpísať ho na konci sezóny.

Málokto by čakal že Bayern Mníchov bude lanáriť Nacha, ktorý je momentálne štvrtou voľbou stredného obrancu v Reale Madrid. Španiel je však mimoriadne všestranný a schopný zaskočiť na ktorejkoľvek pozícii v zadnej línii. To z neho robí dobrú voľbu pre akýkoľvek klub.

Zároveň si však treba klásť otázku, či by Nacho získal konzistentný herný čas v Bayerne Mníchov? Vzhľadom na fakt že chce opustiť Real Madrid pre nedostatok minút, nevyzerá Bayern ako najlepšia voľba.

33.narodeniny

Nacho má dnes 33 rokov. Hráč mládežníckej akadémie, ktorý sa narodil v Madride 18. januára 1990, trénoval v mládežníckych radoch Realu Madrid, kam prišiel v roku 2001. Nastupoval vtedy za tím do 10 rokov. Jeho minulosť v mládežníckom tíme robí z Nacha najdlhšie slúžiaceho hráča v kádri klubu.

Od svojho debutu v prvom tíme v apríli 2011 absolvoval obranca 289 oficiálnych vystúpení a vyhral 5x Ligu majstrov, 4x Majstrovstvá sveta klubov, 4x Európsky superpohár, 3x LaLigu, 1x Copa del Rey a 4x Španielsky superpoháry.

zdroj: therealchamps.com ; realmadrid.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x