Domov Novinky Až do rozhodnutia Mbappého… a Zidana

Až do rozhodnutia Mbappého… a Zidana

Autor: Marek Varga
6613 videní

Parížu Saint-Germain zostávajú do konca sezóny tri zápasy. Všetci čakajú na rozhodnutie Kyliana Mbappého.

Po obnovení zmluvy Neymara čaká celý Paríž na vývoj situácie s Mbappém. Mohamed Bouhafsi, ktorý má v RMC Sport na starosti futbalové oddelenie hovorí, že útočníkove rozhodnutie poznajú iba štyria ľudia – on, jeho rodičia a jeho právnik.

Je potrebné počkať na verejné vyhlásenie, ktoré sa v tejto chvíli očakáva najskôr po poslednom zápase PSG v sezóne, teda budúci víkend.

Tričko Fanklub – 16€

Ten istý novinár uviedol, že momentálne sa veľa nezmenilo ani v súvislosti s klubmi, ktoré sa o neho zaujímajú. Real Madrid sa o to usiluje už niekoľko rokov a Liverpool je tiež pripravený bojovať za hráča, ktorý by im mohol obnoviť útok. Pravdepodobne by to bolo na úkor jednej zo súčasných hviezd, uvažuje sa najmä o Mohamedovi Salahovi.

Le Parisien zdôrazňuje, že pochybnosti Zinedina Zidana ovplyvňujú situáciu Mbappého. Prezident Florentino Pérez vie, že udržanie trénera bude veľkým argumentom v prospech Los Blancos.

Klub trvá na tom, že prestup 22-ročného hráča nie je o Zidanovi, ale nepochybne by ich vzťah mohol hrať dôležitú úlohu v koncečnom rozhodnutí hráča. Zidane sa s Kylianom veľa rozpráva a veľmi si ho váži.

Mikina bez kapucne – 29€

Je zaujímavé, že tento denník tvrdí, že Zizou nereflektuje na budúcnosť kvôli únave, ale kvôli pochybnostiam o športových plánoch klubu a revolúcii, ktorá mu bola sľúbená pri jeho návrate v roku 2019.

V druhej etape tréner nedostal žiadneho z hráčov ako Mbappé, Kanté či Pogba. Po vypuknutí pandémie je obnovenie zostavy ešťe ťažšie a to všetko zvyšuje pochybnosti Francúza.

Možno aj preto Florentino v nedávnych rozhovoroch o Superlige dôrazne oznámil potrebu obnovy mužstva. Prezident Zidana určite neprepustí a možno bude chcieť urobiť významné gesto, aby zabezpečil, že zostane. O všetko sa rozhodne po sezóne, rovnako ako v prípade Mbappého….

zdroj: RMC Sport, leparisien.fr

Subscribe
Notify of
5 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

5
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x