Domov Prestupové leto 2021 AS: Rezignácia po slovách Al-Khelaifiho

AS: Rezignácia po slovách Al-Khelaifiho

Autor: Marek Varga
4 komentáre 6713 videní

Podľa denníka AS, oznámenie šejka o budúcnosti Kyliana Mbappého výrazne utlmilo nadšenie Realu Madrid priviesť mladého Francúza.

Keď prezident Paríža Saint-Germain Nasser Al-Khelaïfi v nedeľu udrel päsťou na stôl a hovoril pevne o budúcnosti Kyliana Mbappého, Florentino Pérez a najvyšší predstavitelia Realu Madrid mali pocit rezignácie.

Kráľovské vedenie má vážne pochybnosti o úspechu operácie, ktorá mala priviesť Kyliana do španielskeho hlavného mesta, píše denník AS.

Prvá časť vyhlásenia Al-Khelaïfiho („Nikdy ho nepredáme“) nie je problém, pretože je dobre známe, že PSG nie je klub, ktorý rád predáva hráčov, ako sme to videli napríklad v prípade Verrattiho.

Aj vy môžete podporiť našu aktivitu, stať sa súčasťou Madridismo a užívať si benefity. Viac info tu - MADRIDISMO

Peniaze nerobia šejkom žiadny problém. Radšej by svetu ukázali, že sa nestarajú o astronomické ponuky iných klubov. Skôr im ide o to, aby sa ich vlastný hráč nerozhodol pre športový projekt iného klubu. To ich vystraší, pretože by to bolo dôkazom inštitucionálnej a športovej slabosti klubu.

Vedeniu Los Blancos ublížila druhá časť šejkovho rozsudku („Zadarmo nikdy neodíde“). Toto je vážne vyhlásenie, berúc do úvahy, že Kylianovi končí zmluva 30. júna 2022.

Stratégiou bolo zabezpečiť, aby Francúz nepodpísal novú zmluvu bez ohľadu na to, aké príjmy mu PSG ponúkne. A niektorí už hovoria o ročnej hrubej mzde 80 miliónov EUR, ktorá je v tomto okamihu nad akýkoľvek dosah kráľov.

Slovné spojenie „nikdy nepôjde zadarmo“ naznačuje, že Al-Khelaïfi urobí všetko, čo je logické aj nelogické, aby odteraz až do konca júna 2022 vyvíjal nátlak na Kyliana.

Tlak na Kyliana bude neuveriteľný, najmä s ohľadom na vyhliadky na katarské majstrovstvá sveta v novembri, päť mesiacov po vypršaní jeho súčasnej zmluvy s Parížom.

Real Madrid si vďaka tomu začína zvykať na myšlienku, že Kylianov sen hrať za španielske hlavné mesto sa toto leto nesplní.

Všetko má v rukách Mbappé, ktorý musí vydržať ďalší rok bez podpisu novej zmluvy. Bohužiaľ všetko nasvedčuje tomu, že Kylian ani Håland do klubu neprídu toto leto.

Real musí všetko prehodnotiť alebo nájsť na trhu inú atraktívnu možnosť, ktorá ešte nebola objavená. V súčasnosti sú dve najchutnejšie letné sústa ďaleko od nového Bernabéu.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
4 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

4
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x