Domov Novinky Arsenal je pripravený zaplatiť 20 mil € za hráča Realu Madrid

Arsenal je pripravený zaplatiť 20 mil € za hráča Realu Madrid

Zdá sa že na ľavom okraji Realu Madrid by sa mohli diať veci.

Autor: Michal
1 komentár

Real Madrid smeruje k zaujímavému letnému prestupovému obdobiu. Jeden titul majú vo vrecku (Copa del Rey), zatiaľ čo sú stále v hre o Ligu majstrov UEFA. Napriek nespochybniteľným úspechom v pohárových súťažiach je však jasné, že musia urobiť v kádri nejaké zmeny.

Dúfame, že posily budú na viacerých pozíciách na ihrisku. Na druhej strane sa očakáva, že niektorí hráči odídu.

Jeden hráč, ktorého budúcnosť v klube je na pochybách, je Ferland Mendy. Francúz v poslednom čase bojoval so zraneniami. Okrem toho boli nad jeho formou veľké otázniky.

Klub sa chystá v lete priviesť Frana Garciu po jeho vynikajúcej forme pre Rayo Vallecano. A Eduardo Camavinga bol aj v posledných mesiacoch na ľavom obrancovi absolútnym zjavením. To znamená, že Mendymu sa výrazne zvýšila konkurencia. Mnohí očakávajú, že v lete odíde.

Arsenal je pripravený zaplatiť 20 miliónov eur za hráča Realu Madrid

Ako informoval Cadena SER (cez SPORT), Mikel Arteta vidí v Mendym dobrú príležitosť na vystuženie ľavého krídla. Arsenal nie je ochotný urobiť veľkú ekonomickú investíciu, no prestupová čiastka 20 miliónov eur by sa do rozpočtu zmestila.

Spočiatku to vyzeralo tak, že Real Madrid chce oveľa vyššiu prestupovú čiastku za Mendyho. Teraz to však vyzerá, že mohli znížiť svoje nároky, keďže Mendy naďalej bojuje s kondíciou.

Arsenal je už teraz veľmi silný na ľavom obrancovi. Objavili sa však náznaky, že Kieran Tierney by mohol v lete odísť. Ak z klubu skutočne odíde, v kádri by zostala medzera.

zdroj: therealchamps.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x