Domov Zápasové spravodajstvo Arribas proti Realu Madrid

Arribas proti Realu Madrid

Sergio Arribas sa tento víkend stretne s Realom Madrid a dokonca túži byť v základnej zostave Almerie.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Sergio Arribas sa tento víkend stretne s Realom Madrid. Španielsky stredopoliar prišiel do hlavného mesta Španielska v roku 2012 a postupoval takmer všetkými vekovými kategóriami, až kým ho toto leto predali do Almeríe, pričom si ponechali 50 % práv.

Arribas bol v prvom kole náhradníkom v zostave Vicente Morena. Po prestávke sa objavil na ihrisku a chcel zvrátiť zlý výsledok. Almería to nedokázala, ale mladý hráč rozhodne dodal tímu obrovský impulz, pokiaľ ide o kreativitu a vytváranie hrozby.

Po takom dobrom výkone sa zdá byť dosť pravdepodobné, že Španiel tento víkend nastúpi v základnej zostave. Samozrejme, neexistuje žiadna dohoda o tom, že by Arribas ako bývalý hráč Realu Madrid nemohol nastúpiť.

Po dvoch sezónach po sebe, keď bol najlepším hráčom rezervy Realu Madrid, prišiel čas otestovať svoje sily v Primera División.

„Chcel som vyskúšať Primeru a hoci som mal rôzne ponuky, nerozmýšľal som dvakrát nad Almeríou. Hovoril som s Joãom, športovým riaditeľom Almeríe a s trénerom. Viem, že sa tu môžem rozvíjať, pretože dávajú veľa šancí mladíkom. Je to ambiciózny a seriózny projekt,“ povedal Arribas.

Za prvý tím Realu Madrid debutoval vo veku 18 rokov 20. septembra 2020 pri remíze 0:0 s Realom Sociedad. V tom čase odohral 10 zápasov za seniorský tím Realu pod vedením Zidana.

V minulej sezóne odohral pod Ancelottim štyri zápasy. Okrem iného si zahral aj vo finále MS klubov a dokonca sa mu podarilo dostať do tabuľky strelcov proti Al-Ahli.

Za dve sezóny v Castille strelil 36 gólov. Teraz čelí výzve v Almeríi, tento víkend mu v ceste bude stáť Real Madrid.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x