Domov Novinky Ancelottiho slová ranili Lunina

Ancelottiho slová ranili Lunina

Marcos Benito z Chiringuita ako prvý informoval, že Luninova zmluva vyprší až v roku 2025. Tento novinár teraz priniesol najnovšie správy o situácii a budúcnosti Ukrajinca.

Autor: Marek
2 komentáre

V posledných dňoch rôzne zdroje vrátane Chiringuita a Releva informovali, že zmluva s brankárom získaným v roku 2018 vyprší v roku 2025, nie v roku 2024.

Dohoda mala byť obnovená pri jednom z hosťovaní Ukrajinca. Ďalšie informácie k tejto záležitosti pridal Marcos Benito z Chiringuita.

Novinár uviedol, že už je možné oficiálne povedať, že Luninovým agentom sa stal Jorge Mendes. Záujmy 24-ročného mladíka doteraz zastupoval s pomocou právnikov jeho otec, no odteraz to bude robiť slávny Portugalčan.

Zaujímavosťou je, že 23. novembra médiá informovali, že brankár a agent sa stretli na madridskom letisku, no dôvod ich rozhovoru bol stále neznámy.

Benito dodal, že podľa jeho informácií to bol samotný hráč, ktorý Mendesa požiadal, aby zastupoval jeho záujmy a pomohol mu pokračovať v kariére. Tento krok nepochybne naznačuje, že Lunin usilovne premýšľa o svojej budúcnosti.

Blížiace sa leto môže byť pre hráča príležitosťou nájsť si klub, kde bude môcť hrať v základnej zostave, ale aj pre Real, ako na ňom zarobiť, pretože jeho hodnota išla v posledných týždňoch opäť hore.

Dôležité je, že Benito informoval, že hráč nebol spokojný s poslednými slovami Carla Ancelottiho, ktorý vopred avizoval, že sa do bránky vráti Kepa Arrizabalaga.

„Lunin je spokojný s nedávnymi zápasmi a verí, že tieto zápasy ukázali, že si zaslúži oveľa väčšiu dôveru od trénerov. Po vystúpení v Cádize však Luninovi ublížili Ancelottiho slová o tom, že uzdravený Kepa sa vráti do bránky, nech sa deje čokoľvek, pretože podľa neho ukázal, že si zaslúži strážiť bránku Realu Madrid. Z jeho pohľadu tieto slová znamenajú, že ani dobrá hra mu nedáva šancu dosiahnuť tento cieľ,“ povedal novinár.

Kepa zostal v sobotu proti Granade na lavičke po tom, čo s tímom absolvoval dva tréningy po návrate po svalovom zranení.

Ancelotti oznámil, že dáva Španielovi čas, aby sa dostal späť do formy a verejne tvrdil, že Arrizabalaga bude v sobotu proti Betisu v základnej zostave.

zdroj: Chiringuito

Subscribe
Notify of
2 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

2
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x