Domov Novinky Ancelotti sa stretol s Florentinom Pérezom a JAS

Ancelotti sa stretol s Florentinom Pérezom a JAS

Deň pred derby proti Atléticu Madrid sa tréner Los Blancos stretol s prezidentom a generálnym riaditeľom klubu. Traja kluboví lídri diskutovali o začiatku sezóny a doterajších výkonoch mužstva.

Autor: Marek Varga
0 komentár

MARCA informuje, že v sobotu sa vo Valdebebas uskutočnilo stretnutie prezidenta Florentina Péreza, generálneho riaditeľa José Ángela Sáncheza a trénera Carla Ancelottiho.

Všetko bolo zakončené jedlom. Stretnutie sa uskutočnilo po tom, čo aktivisti hostili Tima Cooka, riaditeľa Apple, v sídle klubu.

José Félix Díaz informuje, že rozhovor bol zameraný na začiatok sezóny, rozoberanie výsledkov a hry tímu, ale aj zranení a skvelej aklimatizácie Judea Bellinghama.

Real Madrid prešiel prvými testami bez akýchkoľvek neúspechov a dôvera Realu v trénera má byť úplná. Tieto stretnutia, ktoré sú a zostanú pravidelné, sú určené len na posilnenie vlákna porozumenia medzi všetkými stranami. Vždy môžu byť taktiež príležitosťou pre každého, aby to povedal veci priamo, ak má niečo na mysli.

Momentálne má byť v tíme výborná atmosféra, čo aktivisti veľmi oceňujú. Klub je vždy otvorený ďalším príležitostiam pre mládežníckych hráčov, ale rešpektuje rozhodnutie Carla Ancelottiho maximálne využiť dostupných hráčov v prvom tíme.

Samotný Talian si najviac cení reakciu tímu na vážne zranenia Thibauta Courtoisa, Édera Militãa a Ardu Gülera, ako aj svalové zranenie Viníciusa Júniora. Bez ohľadu na externé hodnotenia tréner verí, že s týmto tímom dokáže bojovať o všetko. Veľa ukáže zápas proti Atléticu.

Čo sa týka budúcnosti, momentálne sa nič nemení a v tejto veci neprebehla žiadna diskusia. Real Madrid o žiadnom inom trénerovi nediskutoval a momentálne neuvažuje o žiadnej alternatíve.

Klub samozrejme analyzuje trh, ale konať môže až vtedy, keď bude jasné, že Ancelotti nezostane na budúcu sezónu. K dnešnému dňu nie je vylúčený žiadny scenár vrátane predĺženia zmluvy s Talianom, keďže by ju hneď dnes podpísal.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x