Domov Prestupy Ancelotti povedal vedeniu, že chce Kanea

Ancelotti povedal vedeniu, že chce Kanea

Hlavný tréner Realu Madrid Carlo Ancelotti povedal vedeniu klubu, že chce získať útočníka Tottenhamu Harryho Kanea na kľúčovom stretnutí, na ktorom sa prediskutovali prestupy.

Autor: Marek
1 komentár

Portál The Athletic informoval, že predstavitelia klubu mali rokovať o prestavbe klubu počas tohto leta. Florentino Perez a José Ángel Sánchez sa vo štvrtok stretli s Ancelottim vo Valdebebas.

Podľa zdrojov oboznámených s tým, o čom sa diskutovalo, ktorí nechceli byť menovaní, aby chránili vzťahy, Ancelotti žiadal Kanea, aby v budúcej sezóne posilnil svoj útok.

Vedenie povedalo Ancelottimu, že sa to pokúsi uskutočniť, aj keď boli zdôraznené ťažkosti. The Athletic už dávnejšie informovalo o dlhotrvajúcom záujme Manchestru United – ale ešte sa uvidí, či prezident Tottenhamu Daniel Levy predaj povolí.

V Tottenhame nie je žiadna túžba predať Kanea, ale budúci rok v lete mu vyprší zmluva a mohol by odísť na bezplatný prestup.

Na otázku o Kaneovi v sobotu Ancelotti povedal: „Vždy som hovoril, že Kane je skvelý hráč, ale hrá za Tottenham a my musíme rešpektovať hráča a Tottenham.“

Viaceré zdroje potvrdili, že Real Madrid pôjde po Harrym Kaneovi. Times Sport uvádza, že Kane chce opustiť Tottenham a vyhrávať tituly.

José Félix Díaz z denníka MARCA poprel, že Kane chce zostať v Anglicku a uviedol, že chce prestúpiť do Realu Madrid.

zdroj: theathletic.com, marca.com, Times Sport

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x