Domov Novinky Ancelotti má k dispozícii všetkých hráčov na El Clásico

Ancelotti má k dispozícii všetkých hráčov na El Clásico

Podľa španielskeho denníka MARCA prvé lekárske testy po zápase so City vylúčili akékoľvek zranenia pred stretnutím s Barcelonou.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Real Madrid sa vrátil z Manchestru City „bez straty na životoch“. Hoci pre madridský klub mal zápas proti City oveľa väčší význam ako nadchádzajúce El Clásico, prvé informácie o zdravotnom stave niektorých hráčov po zápase na Etihad vniesli isté obavy.

Najmä v prípade Viníciusa a Daniho Carvajala, ktorí museli opustiť ihrisko ešte pred koncom zápasu.

MARCA informuje, že prvé testy hráčov, ktorých najviac postihla nepredstaviteľná fyzická a psychická námaha počas 120 minút zápasu na Etihad, predbežne vylúčili akékoľvek zranenia pred nedeľňajším El Clásicom, v ktorom by prípadné víťazstvo kráľov prakticky ukončilo boj o ligový titul.

Prvé testy naznačujú, že všetci hráči budú Carlovi Ancelottimu na zápas proti Barçe k dispozícii, hoci do zápasu samozrejme nastúpia unavení po mimoriadne náročnom zápase proti City. Los Blancos majú o jeden deň odpočinku menej ako Blaugranas.

Los Blancos včera odpočívali a do tréningu sa vrátia dnes o 11:00. MARCA tvrdí, že hráči sa podrobia dôkladnejšiemu vyšetreniu vo Valdebebas, ale všetko nasvedčuje tomu, že Carletto bude mať k dispozícii všetkých hráčov, samozrejme okrem Courtoisa a Alabu.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x