Domov La Fábrica Ancelotti je pravidelným hosťom na Di Stéfano

Ancelotti je pravidelným hosťom na Di Stéfano

Carlo Ancelotti pravidelne stojí na tribúne Alfreda Di Stéfana, aby mohol zblízka sledovať progres hráčov Castilly. V tomto bode najviac vyčnieva Raúlových sedem mladíkov.

Autor: Marek
1 komentár

Castilla získala v poslednom zápase tretie víťazstvo za sebou a dosiahla tak svoj najlepší štart do sezóny v Raúlovej ére.

S deviatimi gólmi v posledných troch zápasoch je rezervný tím Los Blancos druhým tímom s najlepšou bilanciou strelených gólov v tabuľke za Córdobou.

Napriek strate niekoľkých dôležitých hráčov si udržiava vysokú úroveň a na Estadio Alfredo Di Stéfano chodí čoraz viac fanúšikov. Medzi nimi je pravidelne aj Carlo Ancelotti.

„Pre chlapcov je to veľmi pozitívne, keď vidia, že všetci sú jednotní – prvý tím, Castilla, Carlo, Davide… Chlapcom sa v minulotýždňovom tréningu s prvým tímom darilo. Bolo to vidieť na samotnej hre, boli veľmi nadšení,“ vysvetlil Raúl po poslednom víťazstve.

Ale kto zo všetkých hráčov Castilly je pre Carletta najviac zaujímavý? Na koho si Carletto napísal najviac plusových bodíkov? Denník MARCA vybral najvýraznejších hráčov Castilly, ktorých progres sleduje kráľovský trénerský štáb najviac.

Sergio Arribas

Podľa mnohých je najtalentovanejší hráč súčasného tímu Castilly. So štyrmi gólmi v piatich zápasoch je najlepším strelcom Raúlovho tímu. Arribas má súhlas a povolenie svojho trénera zúčastňovať sa na tréningoch vedených pod dohľadom Ancelottiho tak často, ako je to možné.

Rafa Marín

20-ročný stopér ukazuje neskutočnú sebadôveru a pravidelnosť v sezóne, ktorá by mala byť prelomovou v jeho profesionálnej kariére, ktorá sa práve začína. Marín sa už nejaký čas spomína medzi najperspektívnejšími hráčmi Castilly, a tak ho klub minulé leto odmietol nechať odísť. Vkladajú sa do neho veľké nádeje.

Javi Villar

V posledných mesiacoch má neskutočný nával skvelej formy. Jeho húževnatosť a efektivita umožňujú Castille nájsť správnu rovnováhu a odbremeniť tak ofenzívnejších hráčov od defenzívnych úloh. Bezpochyby jeden z objavov tohto roka.

Carlos Dotor

Vždy je dobre umiestnený v strede ihriska, dobre rozdáva lopty a zapája sa do útoku v kľúčových momentoch, aby strieľal mimoriadne dôležité góly. V poslednom zápase to bol práve on, kto otvoril skóre.

Peter González

Najlepší asistent Castilly – momentálne má štyri asistencie. Spolu s Arribasom vytvára smrteľné spojenie, ktoré je pre súperov Castilly poriadnou nepríjemnosťou. Jeho centre sa vyznačujú veľmi vysokou presnosťou. Ďalší hráč, ktorý sa rozhodol, že nie je ten správny čas hľadať si iný klub a zameral sa na ďalší rozvoj pod Raúlovými krídlami.

Vinícius Tobías

Pravý obranca sa každým ďalším zápasom cíti istejšie a ovládol túto pozíciu. Zdá sa, že získal automatizmy, ktoré Raúl vyžaduje, pokiaľ ide o správnu rovnováhu medzi obranou a útokom. Rozvíja sa podľa stanoveného plánu technického personálu a je skutočnou poistkou pre ofenzívne zmýšľajúceho Petra.

Mario de Luis

Brankár, ktorý prekonal Lucasa Cañizaresa z prvého kádra. Raúl mu dal šancu pred tromi týždňami a Castilla odvtedy zaznamenáva víťazstvá. Je si veľmi istý pri výbehoch. Číta kľúčové situácie a tréneri budú na neho aj naďalej vsádzať.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x