Domov Prestupové leto 2021 Ancelotti a Varane tvárou v tvár

Ancelotti a Varane tvárou v tvár

Autor: Marek
1 komentár 3697 videní

V piatok sa odohral dlho očakávaný zápas medzi Carlom Ancelottim a Raphaëlom Varanom. Real Madrid stále nevie nájsť dohodu s Manchesterom United o prestupe Francúza.

Uprostred rokovaní medzi Realom Madrid a Manchestrom United sa uskutočnilo dlho očakávané stretnutie medzi Carlom Ancelottim a Raphaëlom Varanom.

Francúzsky obranca sa po krátkej dovolenke po EURO 2020 vrátil do Valdebebas, čím zahájil prípravu na sezónu 2021/22.

Sezóna, ktorá sa nemusí začať v bielom drese. Už niekoľko týždňov má s červenými diablami dohodu o individuálnych podmienkach zmluvy – piatich rokoch a galaktických príjmoch.

Podľa AS Real Madrid súhlasil so začatím rozhovorov medzi zástupcami United a hráčovými agentmi po tom, čo sa v kanceláriách na Santiago Bernabéu rozhodlo, že klub určite nevyhrá návrh na predĺženie zmluvy.

Varane napriek tomu udržiaval nádej, že sa králi nakoniec priblížia jeho očakávaniam, čím by mu zabezpečili zotrvanie v španielskom hlavnom meste aj v ďalších rokoch.

Teraz, po oficiálnom odchode Sergia Ramosa, francúzsky stopér verí, že Ancelotti urobí krok smerom k vedeniu Los Blancos, aby znovu začal rokovania s hráčovými agentmi. Momentálne sa však nič také nestalo…

Ako presne vyzeralo piatkové stretnutie medzi Varanom a Ancelottim, nie je známe. Fakty sú teraz také, že Real Madrid stále rokuje s Manchestrom United a zdá sa, že tie neskončia tak skoro.

Angličania sa domnievajú, že prestup 28-ročného Francúza by sa mal blížiť k hodnote okolo 40 miliónov eur, keďže hráč už vstúpil do posledného roka svojej súčasnej zmluvy.

Los Blancos trvajú na 70 miliónoch eur, s ktorými začali prvé rozhovory na túto tému. Momentálne žiadny z klubov neurobí žiadne ústupky.

Varane od začiatku dúfal, že o jeho budúcnosti sa rozhodne pred návratom na tréning. Stopér sa obával scenára, v ktorom by musel počas predsezónnej prípravy zmeniť tím, prostredie a formu samotnej prípravy.

Real Madrid však nemieni upustiť a nebude súhlasiť s podmienkami prestupu. V pláne je dokonca aj to, že Francúz začne novú sezónu v drese Los Blancos a potom, keď prejdú ďalšie mesiace a fanúšikovia sa vrátia na štadióny, je možné, že mu klub ponúknu lepšiu zmluvu a zotrvanie v klube. Uvidíme…

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x