Domov Novinky Alaba a Mendy pravdepodobne nastúpia, najhoršie je na tom Casemiro

Alaba a Mendy pravdepodobne nastúpia, najhoršie je na tom Casemiro

Brazílčan má len 30-percentnú šancu hrať v prvom zápase semifinále Ligy majstrov.

Autor: Michal
2 komentáre

Posledný tréning Realu Madrid pred ich súbojom s Manchestrom City sa konal v pondelok večer na Etihad Stadium, pričom do mesta dorazili David Alaba a Ferland Mendy, zatiaľ čo nad dostupnosťou Casemira narastá pesimizmus.

Všetci traja hráči v poslednom čase zápasili so svalovými problémami, no Brazílčan má podľa všetkého najnižšiu šancu nastúpiť v prvom zápase.

Mendy má 60-percentnú šancu hrať, zatiaľ čo u Alabu je považované za takmer isté že bude hrať, napriek tomu že nie je ani zďaleka úplne fit.

Carlo Ancelotti si nemohol želať horší moment, aby táto minikríza zasiahla španielskych gigantov. Očakáva sa že Talian sa obráti na Federica Valverdeho, aby vyztužil stred poľa vedľa Toniho Kroosa a Luku Modriča.

Očakáva sa, že útočnou trojicou budú Rodrygo, Karim Benzema a Vinicius Jr., pričom prvý z nich bude odmenený za výbornú formu z posledného obdobia.

Ancelottiho divoká karta

Stále však existuje alternatívna cesta ktorou by sa bývalý tréner AC Miláno mohol vydať na štadióne Etihad. Tou je samozrejme nasadenie Eduarda Camavingu do štvorčlenného stredu poľa a pokus totálne frustrovať City v strede ihriska.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
2 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

2
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x