Domov Prestupy Al Nassr uzatvára zmluvu s Cristianom Ronaldom

Al Nassr uzatvára zmluvu s Cristianom Ronaldom

Saudi môžu už zajtra oficiálne oznámiť, že bývalý hráč Realu Madrid sa stane ich novým hráčom.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Očakáva sa, že dohoda medzi Cristianom Ronaldom a Al-Nassr bude dokončená na 99 % a chýbajú už len posledné detaily na dokončenie zmluvy, uvádza denník MARCA.

Dá sa očakávať, že v najbližších desiatkach hodín obe strany podpíšu všetky dokumenty.

V skutočnosti je prezident klubu a športový riaditeľ momentálne v Madride s úmyslom získať Cristiana Ronalda do Saudskej Arábie a oznámiť prestup 31. decembra.

Rozhovory medzi hráčovým okolím a Al-Nassr sa začali v novembri, no stále chýbali podpisy a cesta bývalého hráča Realu Madrid do Rijádu.

Prvé informácie o tom, že Saudi lákajú Cristiana Ronalda, sa objavili 23. novembra. Majstrovstvá sveta sa ešte len začali a vzťah medzi CR7 a United už bol naštrbený.

Portugalčan hľadal nový smer a objavila sa cesta do Saudskej Arábie. Zmluva na závratných 200 miliónov eur by z neho urobila najlepšie zarábajúceho futbalistu sveta.

Futbalista o tom v posledných týždňoch premýšľal, ale nakoniec sa zaviazal k saudskému tímu na dve a pol sezóny. Očakáva sa, že Cristiano zarobí 200 miliónov eur ročne, čo bude zahŕňať aj príjmy z rôznych reklamných a marketingových aktivít.

Teraz už len zostáva, aby hráč v najbližších hodinách odcestoval so zástupcami klubu do Rijádu a doladil detaily, ktoré mu umožnia prestúpiť do klubu 1. januára. Saudskoarabské dobrodružstvo Cristiana Ronalda sa čoskoro začne.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x