Domov Novinky Al-Nassr už pripravuje miesto pre Cristiana Ronalda

Al-Nassr už pripravuje miesto pre Cristiana Ronalda

Saudi sa zbavujú hráčov, aby získali bývalého hráča Realu Madrid.

Autor: Marek
0 komentár

Vedenie saudskoarabského klubu Al-Nassr stále pracuje na privedení Cristiana Ronalda, ku ktorému by malo dôjsť do 31. decembra.

Aby sa Portugalčan konečne dostal do klubu, Saudi sa potrebujú zbaviť niekoľkých hráčov a už je rozhodnuté, že v zimnom prestupovom období tím opustia Argentínčan Gonzalo Martínez a Uzbek Jaloliddin Masharipov.

Nemusia to byť jediní hráči, ktorí odídu, keďže okrem CR7 zvažuje Al-Nassr aj prestup ďalšieho hráča, uvádza denník MARCA.

Portugalský útočník sa stále zotavuje z majstrovstiev sveta. Reprezentácia je stále jedným z jeho hlavných cieľov a je presvedčený, že ako reprezentant krajiny ešte nenapísal všetky stránky svojej histórie. Nosenia dresu svojej krajiny sa nevzdá bez ohľadu na to, kto sa stane novým manažérom.

Realita je taká, že v posledných decembrových dňoch bol Al-Nassr klubom, ktorý mal k útočníkovi najbližšie a rozprávali sa s ním viac ako mesiac.

Hráčovo okolie a arabský klub sa dohodli a teraz už len čakajú na príchod bývalého hráča Realu Madrid do Rijádu, aby všetko spečatili.

Saudská Arábia si dala za cieľ usporiadať majstrovstvá sveta, jej ponuka na rok 2030 bola oznámená, takže veria, že príchod Cristiana Ronalda a mnohých ďalších hráčov do ich ligy je nevyhnutný na to, aby upevnili svoj hlas a dostali Saudskú Arábiu na futbalovú mapu.

Pred Rijádom sa CR7 dozvedel o záujme iných tímov, ale nikto nepredložil ponuku. Minulé leto prišiel ďalší návrh Arabov, ale tím bol sankcionovaný a nemohol dokončiť prestup. Al-Nassr je teraz jeden krok od toho, aby to všetko vyšlo.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x