Domov Novinky Al Nassr sa už zameriava na Sergia Ramosa

Al Nassr sa už zameriava na Sergia Ramosa

Podpis Cristiana Ronalda bude pôsobiť ako spúšťač a stimul pre príchod ďalších špičkových hráčov.

Autor: Marek
0 komentár

Al Nassr sa nemá v úmysle zastaviť. Už na začiatku tejto sezóny dalo vedenie saudskoarabského klubu jasne najavo svoj zámer, priviedli trénera Rudiho Garcíu a dôležitých hráčov ako brankára Ospinu či Španiela Álvara Gonzáleza.

Podpis Cristiana Ronalda ďaleko presiahol ich plány. Denník MARCA odhalil, že ďalším veľkým cieľom je Sergio Ramos.

Privedenie CR7 bude pôsobiť ako stimul pre ďalších špičkových hráčov. Aspoň v to veria v Rijáde a už sa pustili do práce, aby získali hráčov, ktorí sú v posledných rokoch kariéry, no predtým boli referenčným bodom európskeho futbalu.

Jedným z nich je Sergio Ramos, ktorý už vie, že je v hľadáčiku saudskoarabského tímu. Ponuka príde s hlavným argumentom v podobe značnej sumy peňazí, ktorá sa nedá odmietnuť.

Riaditelia Al Nassr sú presvedčení, že dokážu presvedčiť bývalého kapitána Realu Madrid, aby povedal áno. V každom prípade ponuka a plány saudskoarabského klubu smerujú k tomu, aby ho z Paríža získali v lete, nie teraz.

V Saudskej Arábii je Sergio Ramos vnímaný ako strategický hráč na nižšej úrovni ako Cristiano Ronaldo, ale dostatočne silný na to, aby bol ďalším veľkým meradlom rozvoja saudského futbalu.

Obranca neplánuje ukončiť kariéru, keď mu 30. júna vyprší kontrakt s PSG. Najprv si vypočuje francúzsky tím, potom ďalšie návrhy, no už teraz vie, že Al Nassr je pripravený predložiť finančnú ponuku, aby ho podpísali.

Stratégiou Al Nassr je posilňovať súpisku po malých krokoch. Zlepšovať kvalitu tímu kvalitnými hráčmi a vždy pod záštitou túžby arabskej krajiny usporiadať majstrovstvá sveta. Či už v roku 2030 alebo 2034. V zmluve s Cristianom Ronaldom je totiž okrem komerčných zmlúv aj to, že je ambasádorom spomínanej kandidatúry.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x