Domov Prestupy Al Nassr má záujem o 115-miliónového hráča Realu Madrid

Al Nassr má záujem o 115-miliónového hráča Realu Madrid

Cristiano Ronaldo bol predstavený ako hráč Al Nassr. Uskutočnil sa krok, ktorý by sa ešte pred šiestimi mesiacmi zdal nemožný.

Autor: Marek Varga
2 komentáre

A nevyzerá to tak, že by klub zo Saudi Pro League chcel prestať. Objavili sa správy, že sa chcú etablovať ako ázijský Real Madrid.

Zdá sa, že kvôli tomu klub chce niektoré z najväčších mien v histórii Realu Madrid. Tlač ich spájala aj s hráčmi ako Sergio Ramos a Luka Modrič.

Začínajú sa objavovať správy aj o tom, že Al Nassr má záujem o rekordnú posilu Realu Madrid, Edena Hazarda. Klub za neho zaplatil predpokladanú čiastku 115 miliónov eur, aby ho získal z Chelsea.

Ako uvádza Foot Mercato, Al Nassr sa tiež veľmi zaujíma o Hazarda. Rudi Garcia Belgičana dobre pozná z ich spoločného pôsobenia v Lille, kde hviezda Realu Madrid prerazila.

Al Nassr má záujem o hviezdu Realu Madrid napriek jeho hroznej forme

Aj keď to v roku 2019 mohol mať tento prestup veľký význam, pri spätnom pohľade sa ukázalo, že krok dať za neho 115 miliónov eur bol chybou zo strany klubu a očakáva sa, že Hazard v lete opustí Real Madrid, aj keď má v zmluve ešte ďalší rok. Mohol by byť Al Nassr jeho ďalšou destináciou?

Stále je jedným z najväčších mien vo svetovom futbale. Pre Al Nassr by to dávalo zmysel, pre to, čo chce klub dosiahnuť.

Samozrejme Real Madrid nemôže očakávať vysokú prestupovú čiastku za Edena Hazarda, ale pozítívnou správou pre klubovú pokladnicu by bolo aj zbavenie sa jeho platu.

Hazard by mohol získať poslednú veľkú zmluvu. Zdá sa teda, že tento krok má zmysel pre všetky zúčastnené strany.

zdroj: Foot Mercato

Subscribe
Notify of
2 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

2
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x