Domov Prestupy Al-Khelaïfi: Keď sa Mbappé a ja rozhodneme, povieme vám to

Al-Khelaïfi: Keď sa Mbappé a ja rozhodneme, povieme vám to

Prezident Paríža Saint-Germain sa o svojej hviezde krátko vyjadril počas vystúpenia na kongrese UEFA v Paríži. V Paríži sa zatiaľ viac obávajú o zdravie útočníka.

Autor: Marek
1 komentár

Nasser Al-Khelaïfi, prezident Paríža Saint-Germain, sa zúčastnil kongresu UEFA ako člen výkonného výboru organizácie. Dôležité je, že národné zväzy odhlasovali jeho zotrvanie v tomto orgáne ako zástupcu Európskej klubovej asociácie.

V mixzóne všetci čakali na komentár prezidenta PSG na adresu Kyliana Mbappého, no bol veľmi stručný: „Keď sa obaja rozhodneme, povieme vám to.“

La Sexta ukázala aj výstup prezidenta PSG z tohto podujatia, kde prezident nechcel odpovedať na žiadnu otázku a až na otázku, či sa neobáva o Francúzovu budúcnosť, napokon odpovedal: „Všetko je v poriadku.“

V Paríži dnes všetci viac čakajú na zdravie 25-ročného mladíka, ktorý sa stal obeťou brutálneho zákroku na členok.

Francúz odohral zápas Francúzskeho pohára, no po zápase kríval a včera zostal v rukách fyzioterapeutov. Už teraz sa špekuluje, že aj keď nedôjde k vážnemu zraneniu, útočník si počas víkendu oddýchne v ligovom zápase, aby bol plne pripravený na štart osemfinále Ligy majstrov proti Realu Sociedad.

zdroj: lequipe.fr

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x