Domov Novinky Mijatović: Carlo nie je taký šťastný ako pred pár mesiacmi

Mijatović: Carlo nie je taký šťastný ako pred pár mesiacmi

Predrag Mijatović, bývalý hráč a športový riaditeľ Realu Madrid, moderoval reláciu El Larguero na rádiu SER, kde sa podelil o svoje dojmy zo stredajšieho El Clásica a analyzoval aktuálne dianie súvisiace s klubom.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Ancelottiho budúcnosť?

„Mám pocit, že sa niečo deje a Carletto nie je taký šťastný ako pred pár mesiacmi. Prial by som si, aby tu bol ďalší rok. Musí pochopiť, že Real Madrid je veľmi ťažký klub, vždy záleží na tom, či vyhráte dôležité tituly alebo nie. Musí byť pokojný, pretože fanúšikovia a hráči ho veľmi milujú.“

Dojmy z El Clásica?

„Táto párty sa mi veľmi páčila. Aká osobnosť a charakter tohto tímu. Toto mužstvo po góle rastie. Akonáhle zaznamená u súpera miernu slabosť, zvýši rytmus, zaradí vyšší prevodový stupeň a prakticky ho rozdrví. Druhý polčas odohrali perfektne. Museli ukázať, že ešte vedia súťažiť, sú hladní a chcú zažiť veľkolepý rok. Sú blízko, majú na to.“

Modrićova zmluva?

„Vidím ho motivovaného, ​​ako keby tu za 10 rokov nič nevyhral. Myslím si, že obnoví zmluvu a zostane ešte rok. Nemyslím si, že s tým bude veľa problémov a klub vie, že Luka chce zostať. Myslím si, že to nakoniec tak bude.“

Benzema?

„Benzema bol minulý rok veľkolepý, bol najlepším hráčom na svete. V tejto sezóne síce nie je na takej úrovni, ale stále strieľa góly. To je to, čo od neho chceme: góly.“

Vinicius?

„Jeho hra je veľkolepá, myslím si, že je to momentálne najobávanejší hráč v Európe. Preto ho provokujú. Do týchto pascí padá neustále. Myslím si, že míňa veľa energie v boji proti súperovi. Robí aj špinavé gestá smerom k rozhodcom, ale myslím si, že sa to dá vyriešiť.“

Courtois?

„Minulý rok bol skvelý a Liga majstrov je hlavne zásluha Courtoisa. Aj v semifinále proti City ubránil veľkú príležitosť. Potom vo finále proti Liverpoolu predviedol dva-tri neuveriteľné zákroky, ktoré by s iným brankárom skončili vnútri. To isté urobil aj včera. Hráči ho vidia a hovoria: „Dnes náš brankár gól neinkasuje.“ Je to určite najlepší brankár na svete.“

zdroj: SER

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x