Rodrygo hovoril pre Realmadrid TV a zdielaľ svoje pocity pred finále španielskeho Superpohára. Ancelottiho tím sa stretne s Barcelonou (nedeľa 20:00 SEČ). „Sme šťastní, že si zahráme v ďalšom finále španielskeho Superpohára. Tešíme sa na zápas.“
„Máme všetku starostlivosť, ktorú môžeme dostať od fyzioterapeutov, lekárov a fyzických trénerov. V minulom zápase sme absolvovali predĺženie, ale fyzicky sme na tom stále veľmi dobre. Cítime sa oddýchnutí a sme v pohode. Trénovali sme dnes, ideme aj zajtra a potom príde zápas. Dúfame, že budeme vo forme a vyhráme ďalší titul.“
Clasico
„Vždy je to veľmi ťažký zápas. Musíme si ich preštudovať do hĺbky a za každých okolností sa veľmi sústrediť a využiť priestory. Musíme byť tiež pripravení na všetko čo sa v hre môže stať, a ísť vyhrať.“
Obhajoba titulu
„Minulý rok bol pre nás odrazovým mostíkom; víťazstvo nám dodalo veľa sebavedomia pokračovať počas celej sezóny. Dúfame že to zopakujeme ziskom tohto titulu a budeme si po celý zvyšok sezóny počínať veľmi dobre.“
zdroj: realmadrid.com

