Domov Novinky Vinícius: Vďakabohu, ďalší zápas bez zranenia

Vinícius: Vďakabohu, ďalší zápas bez zranenia

Autor: Marek Varga
0 komentár

Zápas s Cádizom bol plný škaredých stretov. Fali, ktorý Rodryga úmyselne udrel, vysvetlil svoje správanie v nočnej rozhlasovej relácii.

Vinícius sa vyjadril tiež, na Twitteri to napísal veľmi priamo: „Vďaka Bohu, ďalší zápas bez zranenia. 🙏🏾 Uvidíme sa čoskoro, Madridista! 🤍“.

Rodrygo to označil za hanbu a po chvíli, ako zverejnil status Vinícius pridal sa aj on. Citoval Faliho: „Povedal mi, že nič neurobil 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣”.

zdroj: Twitter

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x