Domov Zápasové spravodajstvo Rodrygo: Po góle Karima sme žartovali, že som určite v ofsajde

Rodrygo: Po góle Karima sme žartovali, že som určite v ofsajde

Rodrygo Goes poskytol rozhovor po zápase s Elche.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Opäť ďalší rozhovor…

„Vždy sa chcem s vami porozprávať, chlapci, pretože to znamená, že som mal skvelý zápas [smiech]. Mám veľkú radosť z ďalšieho víťazstva tímu, mojich dvoch asistencií a ideme ďalej.“

Vaša pozícia?

„Tréner odo mňa žiada, aby som sa neustále hýbal a neostával len na krídle. Preto hrám aj v strede ihriska.“

Neuznané tri góly?

„Bola to trochu zvláštna hra. Je to pravdepodobne prvýkrát v živote, čo môjmu tímu neuznali tri góly.“

„Po Karimovom góle sme si robili srandu. Povedal som: „Určite som bol v ofsajde“ [smiech]. Pri týchto zrušených góloch to bolo zvláštne, ale 3 uznané góly a víťazstvo nás tešia.“

Má Ancelotti aj s vami stávku na góly, akú uzavrel s Fedem?

„Ešte nie. Ani to nechcem, pretože vždy chcem strieľať viac a viac. Nechcem stáť na jednom čísle. Čím viac gólov a viac asistencií, tým lepšie.“

zdroj: DAZN

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x