Domov Novinky Rodrygo: Vrátil som sa s väčším hladom, Real Madrid musí vyhrať všetko

Rodrygo: Vrátil som sa s väčším hladom, Real Madrid musí vyhrať všetko

Autor: Administrátor
0 komentár

Rodrygo Goes sa teší na novú sezónu v drese Realu Madrid. Brazílčan sa po pôsobivom prvom roku v Španielsku pripravuje na svoju druhú sezónu.
19-ročný mladík strelil sedem gólov v 26 zápasoch vo všetkých súťažiach vrátane hetriku proti Galatasarayu v Lige majstrov.
Momentálne sa s ostatnými spoluhráčmi pripravuje na úvodný zápas sezóny s Realom Sociedad.
„Trénujeme veľmi dobre, dávame zo seba všetko, čo od nás trénerský personál žiada,“ povedal Rodrygo pre Real Madrid TV.
„Fyzicky sa cítim naozaj dobre. Vrátil som sa s veľkým hladom. Ciele sú rovnaké ako vždy, Real Madrid musí vyhrať všetko.“
„Budeme aj naďalej hrať bez fanúšikov, ale budeme sa veľmi sústrediť na to, aby sme všetko vyhrali.“
zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x