Domov Mužstvo Marcelo o Cristianovi: „Je zrejmé, že keď odíde najlepší hráč na svete, bude chýbať“

Marcelo o Cristianovi: „Je zrejmé, že keď odíde najlepší hráč na svete, bude chýbať“

Autor: Administrátor
0 komentár

Marcelo hovoril pre časopis Club del Deportista v Madride a diskutoval o ťažkom štarte klubu do sezóny, odchode Cristiana Ronalda a o tom, ako ho prekvapilo, že opustil Bernabéu.

Marcelo povedal, že rozhodnutie kapitána Portugalska odísť nebolo nikdy jednoduché: „Je to hráč, ktorý je aj môj priateľ rovnako ako Sergio a Luka. Je zrejmé, že keď odíde najlepší hráč na svete a nie je vo vašom tíme, bude chýbať.“

„Nechcem tým povedať, že nemáme najlepších hráčov na svete na každej pozícií. Cristiano môže byť v akomkoľvek tíme, ale Madrid bude naďalej Madridom aj napriek tomu, že hráči prichádzajú aj odchádzajú.“

Marcelo hovoril aj o štarte svojho klubu do sezóny: „Ešte nie sme vo februári, čo je obdobie kedy sa začne rozhodovať o sezóne. Nie je normálne vyvodzovať závery v septembri, keď sme hrali iba mesiac. Ľudia môžu kritizovať, ale hodnotiť sezónu v tejto fáze je šialené. Prichádzajú Majstrovstvá sveta a my ich musíme vyhrať a v každej súťaži bojujeme.“

Brazílčan bol spájaný s odchodom do Juventusu za Cristianom Ronaldom, k tomu sa vyjadril nasledovne: „Nikdy som nemyslel na to, že opustím Bernabéu a nájdem si iný klub. Vždy som robil všetko pre to, aby som zostal v Reale Madrid a nikdy som nepomyslel na to, že odídem.“

„Keby som hral v každom zápase len pätnásť minút, tak by som dal všetko do toho, aby som hral dobre. Všetko sa stalo veľmi rýchlo. Spočiatku som si myslel, že to je vtip. Vždy som považoval Real Madrid za obrovský klub. Potom som bol zrazu súčasťou tímu s hráčmi, ktorých som videl len v televízií alebo vo videohrách. Bolo to úžasné.“

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x