Hviezda Realu Madrid Eduardo Camavinga, prezradil pre El Pais v exkluzívnom rozhovore zopár poznatkov o klube, jeho postavení, móde, jeho domove a mnohých ďalších veciach. Hovoril o tejto sezóne, zmenách a o tom, čo sa vydarilo a čo nie.
„Každý rok je rovnako dôležitý a musím dokázať viac. Je mi jedno, či existujú ľudia, ktorí hovoria o tom, či som alebo nie som riešením. Dôležité pre mňa je, že momentálne tím vyhráva, s problémami, ale vyhrávame, a nakoniec to načo ľudia pozerajú je výsledok.“
Camavinga sa „vypína“
„Predtým, než som bol blázon do futbalu, som sledoval všetko, ale teraz máme veľa zápasov hráme, spíme a znova hráme a je dôležité vypnúť.“
Zranenia
„Vďaka minuloročnému zraneniu, ktoré bolo mojím prvým dlhodobým zranením, som bol dlho nahnevaný a smutnejší. Pri tomto druhom som bol tiež nahnevaný, ale hneď som si povedal, že musím nasadiť úsmev a robiť si svoju prácu. Musíš myslieť pozitívne, vieš?“
Plánovaná cesta do Angoly
„Pôjdem, keď bude pripravený projekt, ktorý budem v Angole realizovať, pretože nechcem prísť s prázdnymi rukami.“
Rudiger
„Je najšialenejší a nerobí to pre show, je taký, len ho musíte poznať.“
Vinícius
„Vini chce vždy žartovať. Keď prehrá: žartuje. Keď vyhrá: žartuje ešte viac!“
Výchova
„Vzdelanie, ktoré mi dali moji rodičia, je vzdelanie, ktoré mali v Afrike. Ich kultúra je v mojej krvi.“
Camavinga o tom aký vedie život
„Vždy hovorím, že najdôležitejšia vec je rešpekt. A potom si užívať život a oslobodiť svoju osobnosť, neklamať samého seba a neklamať ľudí. Byť skutočný.“
zdroj: managingmadrid.com

